Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

E-декларування
2019-02-05

З 01 січня 2019 року стартував черговий (третій) етап електронного декларування. Нагадуємо суб'ктам декларування, що на виконання антикорупційного законодавства України, зокрема ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції” особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування терміном до 01.04.2019 року повинні заповнити електронну декларацію в ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ДЕКЛАРАЦІЙ на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції за встановленою формою, використовуючи апаратний носій або файл особистого електронного ключа.

Відповідно до Конвенції ООН проти корупції держави - учасниці повинні розробляти і здійснювати ефективну скоординовану політику щодо протидії корупції та утворити з цією метою спеціально уповноважений орган. Відповідні рекомендації надані Україні Групою держав проти корупції (GRECO), Організацією економічної співпраці та розвитку (ОЕСР) та експертами ЄС. В Україні окремими повноваженнями щодо формування та реалізації антикорупційної політики наділені кілька інституцій, серед яких - Національний антикорупційний комітет, Міністерство юстиції України, Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики.

Декларація заповнюється через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій шляхом заповнення електронної форми і паперова копія декларації не подається!

Звертаємо вашу увагу на те, щощо відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 р. «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

У зв’язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).

Увага! Відомості про доходи суб'єкти декларування можуть отримати безоплатно у формі відкритого доступуна офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби УкраїниЗ 2019 року ДФС запровадила новий сервіс автозаповнення декларації про майновий стан і доходи громадян. З покроковою відео-інструкцією можете ознайомитися за посиланням: завантажити. Для того, щоб подати в електронному вигляді запит для отримання відомостіомостi з Державного реєстру фiзичних осiб - платникiв податкiв про суми виплачених доходiв та утриманих податкiв вiдповiдь на запит у електронному виглядi [F1401802], яка містить інформацію за I-IV квартал звітного 2018 року, необхідно здійснити вхід в особистий електронний кабінет. Скористатися даним сервісом можна за допомогою особистого електронного ключа (наприклад наданий кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг АЦСК АТ КБ "Приватбанк" файл особистого електронного ключа має формат pb_хххххххххх.jks, де х – це 10-значний ідентифікаційний податковий номер суб'єкта декларування).

Далі необхідно заповнити запит [F1301802] у вкладці "заяви, запити для отримання інформації", а очікувана відповідь через деякий час у формі відомості надійде у вкладку "вхідні/вихідні документи".

Детальні роз'яснення і рекомендації суб'єктам чергового етапу декларування - завантажити.

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net