Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

афганістану організації полтавської української спілки ветеранів районної голова мовсесьян нагород обласного зібранні ветеранів-афганців голови україни заступник обласної хорольської лютого
Досягнення й слава Хорольської районної організації УСВА
2020-02-14

У Хоролі та на теренах всієї України 15 лютого цього року буде відзначено 31-річницю виведення радянських військ з Афганістану. З цієї нагоди, напередодні пам’ятної дати, у Полтавській обласній державній адміністрації відбулось нагородження ветеранів-афганців. Урочистості на обласному рівні було проведено 13 лютого 2020 року в залі засідань ОДА. Участь в зібранні взяла й представниця від Хорольщини – голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Наталія Мовсесьян.

На колегіальному зібранні були присутні очільники обласної влади, представники департаментів та управлінь Полтавської ОДА та представницькі організації Української Спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів (УСВА) зі всіх районів Полтавської області.

Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко, депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов, заступник начальника Полтавського обласного військового комісаріату Едуард Бородай та голова обласного відділення УСВА Олександр Расько на початку засідання вручили ветеранам війни в Афганістані почесні грамоти та нагороди. Рішенням президії УСВА міста Києва за підписом голови правління Сергія Червонописького нагороджено нагрудним знаком – медаллю «За громадянську мужність» Наталію Мовсесьян. Усього таких почесних нагород було лише дві на область, тож пишаємося високими досягненнями наших земляків.

Після офіційної церемонії вручення нагород в ОДА відбулася тематична концертна програма у Полтавському міському будинку культури. На святковому заході вже була присутня делегація Хорольської районної організації УСВА у складі 10 осіб, а ще 5 хорольських ветеранів-афганців поїхали до столиці на аудієнцію до Президента України Володимира Зеленського.

Міський голова Сергій Волошин адресував щиру вдячність і вітання Наталії Вікторівні Мовсесьян за активну громадянську позицію та патріотично-виховну роботу, які увінчалися успіхом з такою високою нагородою Української спілки ветеранів Афганістану. Він побажав їй подальших плідних результатів у громадській діяльності та високих досягнень, поваги серед братерства воїнів-ветеранів та усієї громади!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

18 серпня 2020 року відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

22 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net