Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Допоможіть врятувати дитині життя!
2021-03-31

Сім’ю Волошин із міста Хорола спіткала велика біда. У трирічного сина Назарчика (27.12.2017 р.н.) діагностували тяжку хворобу. За результатами клінічного імунуцитологічного дослідження лікуючими лікарями поставлено страшний діагноз, у який не хотілося б вірити: «гостра лімфобласна лейкемія (лейкоз)/ рак білих кров’яних клітин».

У кістковому мозку виявлено 50% бластних клітин. Дослідження проводилися референс-лабораторією з лабораторної діагностики онкогематологічних досліджень захворювань Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України «ОХМАТДИТ». Таке медичне заключення шокувало батьків і спонукало до негайних дій аби врятувати життя свого сина.

Лікування гострого лейкозу – дороговартісне і тривале, тому без сторонньої допомоги сім’я не зможе самотужки подолати непростий шлях до одужання дитини.

Батько хворого хлопчика, Сергій Волошин, – учасник бойових дій в зоні АТО/ООС. Він пройшов крізь пекло війни, однак на його долю випало ще страшніше випробування – боротьба за життя свого єдиного сина.

Прохання до всіх небайдужих людей, відгукнутися на заклик про допомогу. Від кожного з нас залежить подальша доля цього милого життєрадісного хлопчика, який повинен ЖИТИ!

Давайте разом подаруємо шанс на порятунок життя Назарчика. Найменша посильна фінансова допомога, доброзичливе побажання чи молитва за здоров’я не дадуть втратити найдорожче – надію на його одужання.

Ми доти залишаємось людьми, доки в наших серцях є співчуття й милосердя, а серед звичних справ – допомога ближнім…

Оголошення
     
Засідання сесії

4 серпня 2021 року о 10-00 год. відбудеться друге пленарне засідання 15 сесії Хорольської міської ради восьмого скликання за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
     
Відділ освіти, молоді та спорту інформує

28.07.2021 року проведено засідання конкурсної комісії на посаду директора Андріївського закладу загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net