Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

До уваги мешканців міста!
2018-06-11

Останніми роками спостерігається негативна тенденція стрімкого збільшення обсягів твердих побутових відходів, що створює серйозні проблеми з їх збиранням, вивозом та утилізацією, спричиняє забруднення довкілля та створює серйозну загрозу здоров’ю людей.

З метою створення дієвої на практиці системи роздільного збирання сміття на території міста комунальним підприємством "Комунсервіс" проведено маркування контейнерів.

Будь ласка, дотримуйтесь умов селективного збору відходів! Уважно читайте написи і кольорові позначення на контейнерах: жовтий – для пластику, зелений – для скла, а синій – для паперу. Важливо змінити стереотипи поведінки щодо поводження з твердими побутовими відходами і не допускати змішування різних видів сміття хаотично в один контейнер.

Пам'ятайте, що відповідальність за чистоту міста несе кожен мешканець міста! Тож віднесіться до цієї проблеми осмислено, адже небайдужість і участь кожного громадянина в реалізації системи роздільного збирання твердих побутових відходів є дуже важливою в плані екологічної безпеки і чистоти в місті.

Зробимо наше місто чистішим разом!

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net