Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

До уваги мешканців міста!
2018-06-11

Останніми роками спостерігається негативна тенденція стрімкого збільшення обсягів твердих побутових відходів, що створює серйозні проблеми з їх збиранням, вивозом та утилізацією, спричиняє забруднення довкілля та створює серйозну загрозу здоров’ю людей.

З метою створення дієвої на практиці системи роздільного збирання сміття на території міста комунальним підприємством "Комунсервіс" проведено маркування контейнерів.

Будь ласка, дотримуйтесь умов селективного збору відходів! Уважно читайте написи і кольорові позначення на контейнерах: жовтий – для пластику, зелений – для скла, а синій – для паперу. Важливо змінити стереотипи поведінки щодо поводження з твердими побутовими відходами і не допускати змішування різних видів сміття хаотично в один контейнер.

Пам'ятайте, що відповідальність за чистоту міста несе кожен мешканець міста! Тож віднесіться до цієї проблеми осмислено, адже небайдужість і участь кожного громадянина в реалізації системи роздільного збирання твердих побутових відходів є дуже важливою в плані екологічної безпеки і чистоти в місті.

Зробимо наше місто чистішим разом!

Оголошення
     
Друге планове засідання виконавчого комітету

19 лютого 2019 року о 14-00 год. відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання Спортивної ради

8 лютого 2019 року о 16-00 год. відбудеться круглий стіл за участі представників Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, депутатів міської ради 7 скликання та активістів громади за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net