Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Державна міграційна служба інформує
2019-05-13

ДМС запущено новий електронний сервіс – Чат-бот-консультант

У березні цього року Державною міграційною службою запущено новий електронний сервіс, за допомогою якого можна отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами в інтерактивному режимі – у популярних месенджерах Viber та Telegram.

Чат-бот – це вже 12-й електронний сервіс, створений міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів служби.

Робота чат-бота полягає в тому, що він поставить особі кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа та поінформує, які саме документи потрібно мати із собою під час оформлення у міграційній службі або ЦНАП. В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС – ID-картка, закордонний паспорт, а також посвідки на тимчасове та постійне місце проживання для іноземців та осіб без громадянства.

Серед найголовніших переваг нового сервісу міграційної служби – простота використання та доступність Чат-боту для всіх категорій громадян, адже для коистування послугою достатньо мати будь-який смартфон із встановленим месенджером. Знайти Чат-бота у месенджері можна або за прямим посиланням, або засканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Зображення QR-кодів з посиланням на сервіс є у всіх підрозділах міграційної служби.

Робота автоматичного консультант має суттєво розвантажити гарячі лінії управлінь міграційної служби, оскільки Чат-бот "знає" відповіді назапитання, які задають громадяни у більості випадків, коли телефонують на гарячі лінії ДМС.

Посилання на Чат-боти ДМС – завантажити.

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net