Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Державна міграційна служба інформує
2019-05-13

ДМС запущено новий електронний сервіс – Чат-бот-консультант

У березні цього року Державною міграційною службою запущено новий електронний сервіс, за допомогою якого можна отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами в інтерактивному режимі – у популярних месенджерах Viber та Telegram.

Чат-бот – це вже 12-й електронний сервіс, створений міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів служби.

Робота чат-бота полягає в тому, що він поставить особі кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа та поінформує, які саме документи потрібно мати із собою під час оформлення у міграційній службі або ЦНАП. В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС – ID-картка, закордонний паспорт, а також посвідки на тимчасове та постійне місце проживання для іноземців та осіб без громадянства.

Серед найголовніших переваг нового сервісу міграційної служби – простота використання та доступність Чат-боту для всіх категорій громадян, адже для коистування послугою достатньо мати будь-який смартфон із встановленим месенджером. Знайти Чат-бота у месенджері можна або за прямим посиланням, або засканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Зображення QR-кодів з посиланням на сервіс є у всіх підрозділах міграційної служби.

Робота автоматичного консультант має суттєво розвантажити гарячі лінії управлінь міграційної служби, оскільки Чат-бот "знає" відповіді назапитання, які задають громадяни у більості випадків, коли телефонують на гарячі лінії ДМС.

Посилання на Чат-боти ДМС – завантажити.

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

20 грудня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 73 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net