Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

День знань - 2019!
2019-09-02

Спозаранку, 2 вересня, схвильовані школярі й розчулені батьки, вчителі всієї України поспішали на урочисту лінійку гомінкого шкільного подвір’я. Для людей усіх поколінь свято першого дзвоника залишається особливим, радісним і сумним водночас. Сонячний ранок на початку вересня завжди відкриває школярам нові горизонти пізнання себе і світу, фундаментальних знань, незвіданих таємниць наук та історій. Цього дня привітно відкривали двері нові українські школи, закликаючи до нового 2019-2020 навчального року в оновленому сучасному форматі педагогіки, яка базується на партнерських відносинах між учнями, вчителями і батьками.

Чекали на своїх учнів і всі чотири міські школи, у яких лункі перші дзвоники покликали за парти дітвору. За літні канікули всі набралися нових сил, тож навчально-виховний процес має початися з ентузіазмом, натхненням і жагою до нових знань.

Думки Софії Русової про школу закарбувалися у мудрих строках: «Велике слово – ШКОЛА! Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу».  Лише найкращі школи готують до школи життя, навчають бути розумними, сильними, гнучкими. А в умовах сучасності та постійних динамічних змін оточуючого середовища надзвичайно важливо з легкістю долати труднощі і перешкоди, вміти адаптувати свої знання і навички під нестабільні мінливі обставини.

Міський голова Сергій Волошин від себе особисто та від імені депутатського корпусу вітає всіх причетних до освітнього процесу з Днем знань. Знання – це та рушійна сила, яка спрямовує до творіння добрих сил та суспільної злагоди в складному процесі будівництва міста, держави, щасливого майбутнього всіх нас. Нехай у цьому безмежному й багатогранному просторі Країни знань буде неймовірно цікавою й захопливою подорож для кожної дитини. Хотілось би, щоб у всіх учнів було бажання вчитися, спілкуватися, накопичувати знання, творити, рішуче діяти, прагнути до цілі, рости й розвиватися, бути активними в громадському житті. А вчителям і батькам хочеться побажати терпіння, із легкістю знаходити спільну мову з дітьми й разом досягати високих результатів спільної, такої серйозної і часом нелегкої  праці. Усім здоров’я, миру та добра!

____________________________________

*На світлинах зворушливі миті початку нового навчального року хорольських гімназистів.

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 74 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net