Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Чемпіони-інтелектуали
2017-03-22

За фінансової підтримки міської ради та організаційної підтримки дирекції Хорольської гімназії 18 березня 2017 року у приміщенні навчального закладу пройшов чемпіонат міста Хорола з шахів серед наймолодшої категорії – дітей до 2008 року народження. Переможцем змагань серед хлопців став учень 1-А класу гімназії Дмитро Богатиренко, а серед дівчаток – учениця 1-В класу гімназії Дарина Маркєлова.

На меті таких змагань стоїть залучення дітей і молоді до участі в шахово-шашкових турнірах як інтелектуального виду спорту, які мають розвинену інфраструктуру і користуються визнанням у суспільстві як альтернативу заміни азартних ігор і є відмінним тренажером для розумових здібностей. Інтелектуальні ігри як соціокультурне явище почали розвиватись як вид спорту в епоху модерна і віднайшли своє поширення в західній цивілізації.

Можна впевнено вважати позитивною тенденцію зацікавленості наших міських школярів шахово-шашковими іграми, адже це один із досить важливих інструментів їх інтелектуального розвитку. Коли дитина навчиться майстерно користуватися тактичними прийомами в ході гри, їй вдасться опанувати навики побудови алгоритму логічних дій для досягнення будь-яких цілей в житті. А цілеспрямованість є невід’ємною складовою успішної соціалізації, вона допомагає долати життєві труднощі. Реалії життя такі, що дітей потрібно вчити розраховувати на свої сили і формувати в них вміння ставити перед собою конкретні цілі і діяти в правильному напрямку для досягнення відповідних результатів, мрій і бажань. Сподіваємося, що ця подія започаткує добру традицію проведення шахово-шашкових турнірів не лише в гімназії, а й в усьому місті.

Тож вітаємо переможців шахового поєдинку! Бажаємо призерам і учасникам натхнення, нових перемог, не зупинятися на досягнутому, розвивати свою кмітливість, швидкість мислення і креативність.

Міський голова від себе особисто та від імені депутатського корпусу виносить подяку організаторам турніру: члену Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, керівнику шахово-шашкового клубу «Ферзь»  Анатолію Андрущенку та директору Хорольської гімназії Миколі Копайгорі.

Оголошення
     
Увага! Оголошення про проведення конкурсу!

Про проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net