Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

снігового міста висота метою дорогах боротьби звільнення спільної долучитися установ підприємств полону допустити спільний дружними хорол критичної ситуацію організацій керівникі
Боротьба зі сніговими заметами
2019-01-23

У зв’язку з погіршенням погодних умов, спричинених посиленими атмосферними опадами та хуртовиною, місто опинилося в сніговому полоні. На вечір 23 січня висота снігового покриву склала близько 20 см, а місцями висота снігових заметів сягає до 30-40 см. З метою запобігання снігового колапсу на дорогах і тротуарах та недопущення блокування руху транспортних засобів і перехожих, працівники КП «Комунсервіс» працюють практично цілодобово, навіть вночі.

Погодні умови сьогодні створили низку незручностей майже для кожного мешканця міста. Для максимально можливого розчищення доріг, тротуарів і прибудинкових територій комунальна служба не може справитися самотужки через надмірну кількість опадів і велике навантаження на робітників. Тому прошу всіх небайдужих містян, керівників організацій, установ та підприємств долучитися до спільної боротьби для звільнення зі снігового полону та не допустити ситуацію до критичної межі.

Хорол – це наш спільний дім і лише дружними і злагодженими зусиллями ми зможемо подолати наслідки негоди та повернути життєдіяльність міста у звичний режим.

З метою посилення контролю за ситуацієї на дорогах міста можете звертатися за телефоном чергової частини КП "Комунсервіс": 33-5-09 (з мобільного набирати 805362-33-5-09).

Щиро сподіваюсь на ваше розуміння, терпіння та небайдужість!

 

 

З повагою, міський голова Сергій Волошин.

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

12 листопада 2019 року о 14:00 год. відбудеться тринадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Штормове попередження!

Вночі та у першій половині дня 23 жовтня 2019 року по місту Полтава та по Полтавській області очікується туман видимістю 100-500 м. (1 рівень небезпеки)

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net