Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Авторське право на зображення: зйомка та публікація фото
2019-04-24

У рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» Хорольське бюро правової допомоги інформує про правові аспекти фото-, кіно-, теле-, відео- зйомок.

Сучасний світ важко уявити без фотокамер. Фотографія вже давно перетворилась на невід’ємний елемент життя. Проте іноді зйомка та використання знімків приводить до суперечок і навіть судових процесів.

Пояснюємо, кого і як можна фотографувати й знімати, а потім публікувати, щоб це було в межах закону.

 

            Лише за згодою особи дозволяється:

 

1.ФОТО-, КІНО-, ВІДЕО-, ТЕЛЕЗЙОМКА (виняток – якщо зйомка проводиться відкрито на вулиці, на конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру);

2.Публічний показ, поширення фото із зображенням особи (виняток – якщо людина позувала за плату, а також, якщо це викликано необхідністю захисту її інтересів та інтересів інших осіб).

Не є об’єктом авторського права повідомлення про новини дня або поточні події, що мають характер звичайної прес-інформації.

Згоду на проведення фото-, кіно-, теле-, відео- зйомок дитини та розповсюдження результатів надають її законні представники.

Зйомка може бути заборонена у публічному (громадському) місці, яке є приватною власністю (за умови наявності попередження).

Заборона зйомки поширюється на всі суспільні відносини, зокрема щодо виконання працівниками трудових обов’язків.

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Оголошення!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 01 серпня 2019 року з 07:00 год. до 19:00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по всій території у зв'язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net