Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

17 березня 2019 р. - День жкг та побутового обслуговування населення
2019-03-15

Усі професії важливі і, звичайно, нам потрібні.

А от працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення по-особливому важливі й цінні, адже виконують вкрай необхідну й важливу для всіх нас справу – забезпечують життєдіяльність населених пунктів, надаючи широкий спектр послуг. Важко уявити побутове життя кожного мешканця й родини, функціонування освітніх, лікувальних, соціальних закладів, підприємств та організацій без праці людей цієї сфери. Професіоналізм, відповідальність та надійність надання послуг працівниками – це запорука стабільної роботи комунального господарства та нашого з вами добробуту.

У нашому місті діють комунальне підприємство «Комунсервіс» та ТОВ «Хоролсаночистка», які забезпечують надання життєво необхідних послуг для населення з водопостачання, водовідведення, вивезення та захоронення твердих побутових відходів і багато іншого. Працівники цих установ беруть активну участь у створенні комфортних і безпечних умов для проживання, всіляко намагаються підтримувати чистоту й порядок, покращити благоустрій, вносять неоціненний внесок у розбудову, розвиток нашого Хорола. Інколи ми навіть не замислюємося над тим, якою ціною вдається створювати комунальні блага в нашому місті. А всі ці блага й належний рівень обслуговування створюються для нас саме робочими руками комунальників.

Шановні працівники сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, дорогі наші трудівники! Прийміть теплі й щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята. Бажаю, щоб Ваша непроста робота приносила моральне й матеріальне задоволення. Незабутніх Вам вражень від спілкування, людської вдячності й поваги за Ваш нелегкий труд, успішного завершення усіх повсякденних справ, цікавих ідей та легкого втілення їх у життя! Нехай гарний настрій, відмінне самопочуття та ентузіазм будуть надійними супутниками Вашого довгого й щасливого життя.

 

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

 

____________________________________________

*В Україні, на підтримку професійних спілок і ініціативи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення це свято закріплено відповідним Указом Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94, а також відповідно до редакції Указу Президента N 385/95 від 19 равня 1995 року і має назву «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення». День його святкування встановлено на третю неділю березня.
Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net