Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

17 березня 2019 р. - День жкг та побутового обслуговування населення
2019-03-15

Усі професії важливі і, звичайно, нам потрібні.

А от працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення по-особливому важливі й цінні, адже виконують вкрай необхідну й важливу для всіх нас справу – забезпечують життєдіяльність населених пунктів, надаючи широкий спектр послуг. Важко уявити побутове життя кожного мешканця й родини, функціонування освітніх, лікувальних, соціальних закладів, підприємств та організацій без праці людей цієї сфери. Професіоналізм, відповідальність та надійність надання послуг працівниками – це запорука стабільної роботи комунального господарства та нашого з вами добробуту.

У нашому місті діють комунальне підприємство «Комунсервіс» та ТОВ «Хоролсаночистка», які забезпечують надання життєво необхідних послуг для населення з водопостачання, водовідведення, вивезення та захоронення твердих побутових відходів і багато іншого. Працівники цих установ беруть активну участь у створенні комфортних і безпечних умов для проживання, всіляко намагаються підтримувати чистоту й порядок, покращити благоустрій, вносять неоціненний внесок у розбудову, розвиток нашого Хорола. Інколи ми навіть не замислюємося над тим, якою ціною вдається створювати комунальні блага в нашому місті. А всі ці блага й належний рівень обслуговування створюються для нас саме робочими руками комунальників.

Шановні працівники сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, дорогі наші трудівники! Прийміть теплі й щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята. Бажаю, щоб Ваша непроста робота приносила моральне й матеріальне задоволення. Незабутніх Вам вражень від спілкування, людської вдячності й поваги за Ваш нелегкий труд, успішного завершення усіх повсякденних справ, цікавих ідей та легкого втілення їх у життя! Нехай гарний настрій, відмінне самопочуття та ентузіазм будуть надійними супутниками Вашого довгого й щасливого життя.

 

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

 

____________________________________________

*В Україні, на підтримку професійних спілок і ініціативи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення це свято закріплено відповідним Указом Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94, а також відповідно до редакції Указу Президента N 385/95 від 19 равня 1995 року і має назву «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення». День його святкування встановлено на третю неділю березня.
Оголошення
     
Чергове засідання сесії

25 жовтня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 71 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

15 жовтня 2019 року о 14:00 год. відбудеться дванадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net