Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

15 березня – День працівників жкг і побутового обслуговування населення
2020-03-13

Шановні ветерани, працівники житлово-комунального господарства!

Прийміть щиросердні вітання від усієї хорольської громади з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. На ваші плечі покладено нелегкий тягар, адже плодами вашої праці є чистота, порядок, комфорт, благоустрій і життєдіяльність населених пунктів. Не лише у святковий день календаря, а й щодня Ваші добрі справи варті особливої уваги та вдячності.

Неможливо уявити побутове життя кожного мешканця, родини, функціонування освітніх, лікувальних, соціальних закладів, підприємств та організацій без Вашої копіткої щоденної праці.

Запорукою стабільної роботи комунального господарства та нашого з вами добробуту, безумовно, є Ваші високий професіоналізм, оперативність, сумлінне й відповідальне ставлення до службових обов’язків. Незважаючи на деякі труднощі, єдине у нашому місті комунальне підприємство «Комунсервіс» забезпечує надання широкого спектру надзвичайно важливих і необхідних послуг для населення з водопостачання, сортування, вивезення й захоронення твердих побутових відходів, пасажирських перевезень та ін., а ТОВ «Хоролсаночистка» забезпечує роботу частини міської  мережі водовідведення. Працівники цих установ своїми натрудженими руками вносять неоціненний внесок у розбудову й розвиток Хорола, створюючи комунальні блага, безперебійний сервіс та комфортні умови в побуті  для кожного з нас.

Можна тільки уявити якою немислимою ціною комунальникам вдається створювати належний рівень обслуговування, а це – трудомістка робота спозаранку й до пізнього вечора, у дощ чи сніг, у заметілі, хуртовини чи пекельну спеку. Робота комунальника під силу лише загартованим, морально стійким, фізично розвиненим і витривалим трудівникам.

У цей святковий день доземно вклоняємося за Ваш нелегкий труд з побажаннями міцного здоров’я, натхненних думок, родинного благополуччя, достатку й затишку в оселях. Нехай Ваша робота приносить задоволення, гідне матеріальне забезпечення сімей, людську шану та повагу. Нехай Вас та Ваших близьких оминають усі життєві труднощі й негаразди, а надія, віра та любов завжди будуть надійними і вірними супутниками. 

 

З повагою – в.о. міського голови В.М.Керекелиця

 

 

____________________________________________

*В Україні, на підтримку професійних спілок і ініціативи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення це свято закріплено відповідним Указом Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94, а також відповідно до редакції Указу Президента N 385/95 від 19 травня 1995 року і має назву «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення». День його святкування встановлено на третю неділю березня.


Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net