Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

1 жовтня: Міжнародний день людей похилого віку
2020-09-30

Щороку, у перший день жовтня, ми вшановуємо людей старшого покоління. У всьому світі цього дня відзначається людей похилого віку, який проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. В Україні 1 жовтня встановлено відповідним Указом Президента і День ветерана. На теренах нашої держави ми відзначаємо це почесне свято вже 29 років поспіль. Україна, як повноправний член міжнародного співтовариства, підтримала ініціативу щодо відзначення Дня похилих людей у міжнародних масштабах із 1991 року.

Згодом, у 1997 році, затверджено урядову постанову про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян. Від 24 вересня 2004 року згідно з Указом Президента на загальнодержавному рівні встановлено ще й День ветерана.

У цей день кожному із нас надається можливість згадати про важливий людський обов’язок бути уважнішими, більш турботливими, терплячими й милосердними до найповажніших представників суспільства. Це ще й привід для роздумів про нерозривний зв'язок поколінь, про наше майбутнє і подальшу долю людства.

Дорогі наші, шановані сивочолі ветерани! Вашому поколінню випала нелегка ноша випробувань та тяжкої праці, яку ви гідно пронесли на своїх плечах. Ви зуміли не просто вистояти, а ще й пронести через терени життєвих шляхів найвищі духовні, морально-вольові, культурні якості. Ви заклали у наше покоління відбірне зерно своєї мудрості й життєвого досвіду, яке неодмінно проростатиме щедрим врожаєм вже у ваших дітях і внуках. Ми щиро вдячні кожному за те безцінне багатство, яке ви передали нам у спадок – честь, гідність, загартування духу, толерантність, вихованість, ваші слушні поради, колосальний досвід і знання. Ми пишаємося вами і тими добрими славними справами, які зробили наше життя кращим та стали зразковим прикладом для наслідування. 

З нагоди Дня ветерана бажаємо міцного здоров’я, невичерпних сил, енергії та завзяття, теплих зустрічей, уваги, турботи й любові від рідних і близьких, поваги й шани від оточуючих вас людей. Зустрічайте кожен новий благодатний ранок із посмішкою на обличчях та радістю у ваших добрих, вічно молодих полум’яних серцях!

Оголошення
     
Позапланове засідання виконкому

25 лютого 2021 року о 8-30 год. відбудеться четверте позапланове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37 

     
     
Чергова сесія

26 лютого 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 7 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net