Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

1 листопада – День працівників соціальної сфери України
2020-10-30

Щорічно, у першу неділю листопада, в Україні відзначається загальнодержавне професійне свято працівників соціальної сфери. Цього року свято людей гуманної, милосердної, благородної, значимої і суспільно необхідної професії припадає на 1 листопада і відзначається на теренах нашої незалежної суверенної держави вже 21-й рік поспіль.

День працівників соціальної сфери України – це свято тих, хто постійно опікується соціально вразливими верствами населення, постійно турбуються та забезпечують їх потреби. Свідченням поваги до працівників соціальної сфери є висока оцінка на державному рівні їх ролі в забезпеченні реалізації соціальної політики України. Якісний та доступний сервіс соціальних послуг на сьогодні залишається одним із пріоритетних напрямків державної політики у сфері соціального забезпечення та захисту різних категорій населення.

Сучасне суспільство неможливо уявити без щоденної праці представників соціальних закладів і установ, яка для когось із потребуючих є неабиякою моральною підтримкою, надією, теплим вогником у складному життєвому середовищі.

Шановні працівники та ветерани служб соціального та пенсійного забезпечення, будинків-інтернатів! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого професійного свята від себе особисто, як міського голови, від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату міської ради.  Зичимо міцного здоров’я, досягнення бажаних результатів у будь-яких повсякденних і важливих справах, родинного благополуччя, миру й злагоди. Нехай ніколи не міліє джерело людської вдячності та шани за Вашу нелегку і дуже важливу для сучасного суспільства місію.

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин.

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net