Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Свято мікрорайону
2018-05-08

День пам’яті та примирення – чудовий привід, щоб зібратися разом. Поспілкуватися з тими, хто поряд, нагадати самим собі, за що ми любимо цежиття, чому варто берегти мир і яку рану наклала на наш народ війна. Саме зцією метою мешканці вул.Сонячна, Гастелло, І.Франка, Зелена, Садова, Остапа Вишні зібралися разом на святі мікрорайону 8 травня 2018 року.

Ідею провести захід давно виношувала Раїса Шемшур і ось нарешті цей намір втілений у життя. Спільно з учасницями ансамблю «Берегиня» вони підготували цілий концерт. Мешканці відзначили, що були дуже раді нарешті побачити і почути колектив, про успіхи якого знають з місцевої преси. Також до святкової програми долучилися представниці ансамблю «Журавка». Виступ їх квартету теж викликав цілий шквал аплодисментів. Окрім пісень, обпалених війною, артистки додавали гумористичні композиції, сипали жартами. Комфорт глядачів забезпечили представники КП «Комунсервіс», які привезли лавки, що використовують під час загальноміських заходів. Концерт тривав майже дві години. Солдатським вдовам, які мешкають у цій частині міста, та учасникам АТО організатори підготували букети квітів і пам’ятні подарунки. Чудовий настрій і враження від концерту глядачів закріпили частуванням смачним короваєм і домашнім компотом.

Святкувати зібрався увесь куточок. Люди прийшли цілими сім’ями: бабусі й онуки, діти й батьки. Також жителі цього куточка були раді можливості обговорити проблеми міста з міським говою Сергієм Волошиним та його заступником з питань діяльності виконавчих органів ради Яною Карманською, отримавши відповіді на свої питання, як то кажуть, «з перших вуст» від очільників міської влади. Тем підняли дуже багато. Найжвавіше обговорювали питання будівництва фонтану та убиральні в центрі міста. Особливо багато було мешканців поважного віку, адже цій категорії людей дійсно не вистачає спілкування. Отак просто зібратися – уже свято для них. Багатьом стан здоров’я і буденні клопоти не дозволяють прийти на концерт у центр міста. Дуже радісно було бачити їх усміхнені обличчя, хороший настрій.

Естафета проведення свят мікрорайону розпочата, тож чекатимемо на ініціативу інших мешканців міста організовувати такі культурно-масові заходи.

 

 

Оголошення
     
Друге планове засідання виконавчого комітету

19 лютого 2019 року о 14-00 год. відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання Спортивної ради

8 лютого 2019 року о 16-00 год. відбудеться круглий стіл за участі представників Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, депутатів міської ради 7 скликання та активістів громади за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net