Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

громади сільської приміщення культури міської голова сергій волошин міський комунальну населені мешканців роботи (керівник виїзди колишньої будинку обговорили власні актуальні
Робочі виїзди міського голови в сільські населені пунки
2021-02-18

Перехідний період реформування був непростим. Для розв’язання багатьох важливих для громади проблемних питань, особливо кадрових, доводилося приділяти чимало часу. Практично щодня – зранку до пізнього вечора, міський голова Сергій Волошин здійснював особистий прийом громадян навіть поза встановленим графіком.

Через це він не мав змоги здійснити виїзд у сільські населені пункти, аби особисто побачити на власні очі організацію роботи в усіх установах, що перейшли в комунальну власність Хорольської міської ради та забезпечують життєдіяльності громади.

17 лютого, з робочим візитом міський голова Сергій Волошин разом із радником, головою ГО «Ветеран Хорола» Галиною Козловою та начальником господарського відділу виконавчого комітету міської ради Анатолієм Рябухіним  відвідали заклади соціальної інфраструктури в селах Мусіївка та Хильківка.

У Мусіївці спершу зустрілися з діловодом Тамарою Подорожняк та працівниками колишньої сільської ради, яких працевлаштовано у міську раду. Обговорили актуальні організаційні моменти роботи фахівців. Порадив провести роз’яснювальну роботу серед мешканців сільської громади щодо визначення кандидатури на посаду  старости Мусіївки та Хильківки. Думка кожної людини для мене важлива, тож я готовий до відкритого діалогу. Обов’язково відгукнуся на запрошення й приїду в назначений попередньо час задля безпосередньої участі в громадському обговоренні.

Відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Мусіївці. Її завідувач – Наталія Чемерис проінформувала, що в наявності є необхідні лікарські та медичні засоби для надання невідкладної допомоги. Нею порушена проблема юридичного оформлення ½ половини приміщення, у якому знаходиться амбулаторія. Друга її частина належить АТ «Укрпошта» і виникає необхідність щодо передачі в комунальну власність громади.

Також побували у закладу дошкільної освіти «Промінець» (керівник – Юлія Парнюк) та в загальноосвітній школі (керівник – Наталія Донець). Робота цих закладів у цілому залишила позитивні враження. Відчувалася велика підтримка освітніх і медичної установ попереднім та діючим керівництвом СТОВ «Мусіївське».

Прикро, що в добротне приміщення будинку культури не вдалося потрапити, так як він був замкненим…

У Хильківці побували в приміщенні колишньої сільської ради та обговорили з колективом актуальні проблеми в його роботі та все те, що турбує на сьогодні мешканців села. На власні очі побачив реальний стан приміщення будинку культури, який очолює Тетяна Бровко. Вона до своїх посадових обов’язків відноситься добросовісно, вболіваючи за галузь культури.     

У подальшому міським головою планується здійснювати такі робочі виїзди до сільських населених пунктів Хорольської міської територіальної громади.

 

Оголошення
     
Засідання сесії

4 серпня 2021 року о 10-00 год. відбудеться друге пленарне засідання 15 сесії Хорольської міської ради восьмого скликання за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
     
Відділ освіти, молоді та спорту інформує

28.07.2021 року проведено засідання конкурсної комісії на посаду директора Андріївського закладу загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net