Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

штанги змагань лежачи біцепс області міської місті київської підйом напрямку позицію громадську популяризації здорового серед життя способу активну новими
Хорол спортивний
2016-04-06

  Знову молодь принесла нові спортивні перемоги для Хоролу на змаганнях всеукраїнського рівня.  03 квітня 2016 року в місті Вишневе, Київської області відбувся "Відкритий чемпіонат Київської області з жиму лежачи та підйому штанги на біцепс", в якому прийняли участь представники спортивного клубу  "SPARTA", керівником якого є заступник Спортивної ради при виконкомі Хорольської міської ради Денис Алексеєнко.

Результати змагань:

№ п/п

П.І.Б учасника змагань

Розділ змагань

Місце

1

Литвиненко Олег

Жим лежачи

ІІІ

Підйом штанги на біцепс

І

2

Тютюнник Іван

Жим лежачи

ІІ

Підйом штанги на біцепс

І

Вітаємо спортсменів з новими спортивними досягненнями і виносимо подяку за активну громадську позицію в напрямку популяризації здорового способу життя серед молоді в нашому місті і реалізації ініціатив міської влади щодо розвитку фізичної культури і спорту. Бажаємо міцного здоров’я, витривалості, стійкості, мужності, наполегливості, досягнення нових переможних вершин у майбутньому!

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

15 вересня 2020 року відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Перші та чергові місцеві вибори

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області інформує населення про роботу комісії на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Інформація, що додається для ознайомлення: (див. "докладніше")

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net