Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

День Європи на БАМі
2014-05-19

ДЕНЬ ЄВРОПИ НА БАМІ

(або: як ідею маленької студентки ХАПК допоміг реалізувати великий дядя фермер із Штомпелівки)

 

17 травня групка хорольських волонтерів вирішила відсвяткувати День Європи на БАМі.

Не секрет, що у Європі люди дотримуються чистоти не тільки в своєму домі, а і у навколишньому середовищі. І більшою мірою не тому, що бояться величезних штрафів за забруднення того таки середовища, а тому, що європейцям притаманна висока екологічна культура (в принципі, як і взагалі культура поведінки).

От небайдужі до навколишнього середовища нашого міста юнаки і дівчата вирішили відзначити День Європи по-європейськи, а саме зробити місце відпочинку багатьох хорольчан - пляжну зону ставка БАМ (що поблизу молокозаводу) - також європейською, тобто чистою.

Ідейним лідером-організатором була Семенюта Маша (ХАПК, група О-21). Зателефонувала своїм знайомим, роздрукувала і поширила листівки в районі молокозаводу. Головна проблема постала у вивозі зібраного сміття. І тут допомогла голова Хорольської районної ради Бойко Ю.В., яка познайомила із справжнім патріотом своєї Батьківщини - фермером Москальцем М.М., який відразу відгукнувся допомогти екоініціаторам.

На жаль, охочих бути справжніми європейцями виявилось небагато - студенти ХАПК Семенюта Марія, Назаренко Антон, Семенюта Дмитро, Міщенко Влад, учениці НВК Бабко Маргарита, Каплюк Ліза, Чех Лілія. Але це не завадило роботі. За кілька годин пляжна зона БАМу і сміття біля контейнера було зібрано, розсортовано (скло, пластик, інше сміття), завантажено і вивезено. А ми повертались додому стомлені, але з хорошим настроєм, з розумінням того, що зробили добру справу.

Окремо велику подяку хочемо виразити МОСКАЛЬЦЮ МИКОЛІ МИХАЙЛОВИЧУ, який не просто вивіз сміття, а й погодився з нами співпрацювати і в подальшому, та висловив багато ідей по облаштуванню цього місця відпочинку.

Думаємо, що цей невеличкий екодесант стане початком нашого європейського життя. Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Закликаємо всіх відпочивальників БАМу взяти участь у подальшому облаштуванні даного місця відпочинку.

Автор: Олена Свириденко

Оголошення
     
Позапланове засідання виконкому

25 лютого 2021 року о 8-30 год. відбудеться четверте позапланове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37 

     
     
Чергова сесія

26 лютого 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 7 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net