Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Лубенське об’єднане УПФУ інформує!
2017-12-14

Лубенське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Полтавській області інформує населення пронегативні наслідки неофіційного працевлаштування та легалізацію заробітної плати та зайнятості населення, які єгарантією соціального страхування. Працівники, які одержують заробітну плату "в конвертах" в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляють себе соціальних виплат та гарантій. Звертаємо увагу на негативні наслідки такого працевлаштування:

- втрата можливості користуватися державними гарантіями відповідно до чинного законодавства, такими як державна  допомога сім'ям з дітьми, соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям, субсидії та інше;

- відсутність внесків до Фондів соціального страхування унеможливлює соціальний захист працівників у разі настання страхових випадків.

При нелегальному працевлаштуванні працівник втрачає:

- при досягненні пенсійного віку трудову пенсію, право на достроковий вихід на пенсію при роботі в шкідливих умовах праці;

- відпускні за час щорічної відпустки і саму відпустку, надання якої передбачено законодавством України;

- грошову компенсацію за невикористану відпустку, суму індексації заробітної плати у зв'язку із зростанням цін;

- допомогу по безробіттю, розмір якої залежить від офіційного заробітку;

- допомогу по тимчасовій непрацездатності у випадку хвороби і роботу у святкові дні;

- щомісячну компенсацію збитку у випадку трудового каліцтва або професійного захворювання, а також одноразову допомогу.

Найманим працівникам необхідно відстоювати свої конституційні права — вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати внесків з усієї суми отриманого заробітку.

11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Законом визначено нові умови виходу на пенсію залежно від набутого страхового стажу.

З 1 січня 2018 року будуть встановлені такі правила: пенсія за віком у 60 років буде призначатися за наявності страхового стажу 25 років. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу буде збільшуватися на один рік, і в 2028 році, аби отримати пенсію за віком, необхідно буде мати 35 років.

Зарахування страхового стажу безпосередньо залежить від сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску. Отже, особи, за яких сплачують внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, мають право на призначення пенсії за віком.

     

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

29 листопада 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 72 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

12 листопада 2019 року о 14:00 год. відбудеться тринадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net