Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

районної хорольської голова голодоморів жертв традиційно страшні хорольська листопада сергій голодом також пам’яті представники молодь свічками заморених вшанувати запаленими пам'
День пам’яті жертв голодоморів
2018-11-23

Однією з найстрашніших сторінок в історії нашої України, яка назавжди залишиться в пам’яті народу, став Голодомор 1932-1933 років. Страшні наслідки тих лихоліть сприймаються суспільством перш за все на емоційному рівні. Ті жахіття не вкладаються в свідомість, адже такі історичні  явища недопустимі для людства. Мітинг-реквієм відбувся 23 листопада 2018 року біля Меморіального комплексу «Хорольська яма».

Жалобну ходу з державними стягами, оповитими чорними траурними стрічками, до пам’ятного знаку жертвам голодоморів повели представники місцевої влади виконувач обов’язків голови Хорольської районної державної адміністрації Сергій Абрамов і голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, а також голова ради Хорольської районної організації ветеранів Полтавської області Дмитро Кражан. У мітингу-реквіємі взяли участь міський голова Сергій Волошин та його заступники Валентин Місніченко, Яна Карманська, а також учнівська та студентська молодь, представники трудових колективів державних установ, організацій та підприємств міста, активісти громади та небайдужі до тих подій люди. Усі присутні зі щемом у серці й скорботою згадали страшні часи 86-річної давнини.

Хорольська громада традиційно прибула на зібрання в холодний осінній день, щоб пом’янути хвилиною мовчання безневинних жертв страшного геноциду, вшанувати пам'ять заморених голодом і нелюдськими знущаннями замучених душ. Символічно освітили запаленими свічками шлях у незвідані світи закатованих голодом людям, загальна кількість яких достеменно не відома й донині. Керівники та молодь в національному вбранні традиційно поклали до підніжжя хреста траурний вінок та букети з колоссям.

Пам’ятаймо нашу історію та тих людей, життя яких згасло у вогні жорстокості тоталітарного режиму.

Шановні громадяни, не забудьте в останню суботу листопада – День пам’яті жертв голодоморів, запалити свічу на знак пошани й співчуття до загиблих немислимою мученицькою смертю.

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Оголошення!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 01 серпня 2019 року з 07:00 год. до 19:00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по всій території у зв'язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net