Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Засідання робочої групи
2018-02-12

Сьогодні, 12.02.2018 року, за головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Карманської відбулося засідання робочої групи стосовно перейменування зупинки «Кременчуцька» (по обидві сторони), яка розташована по вулиці Небесної Сотні, на назву «Ботанічний сад». На виконання розпорядження  «Про проведення громадського обговорення відносно перейменування зупинки» від 05.02.2018 року №13-р робочою групою в кількості 8-ми осіб за участю представників громадськості обговорено питання перейменування зупинки.

У ході  жвавих дискусій були враховані думки мешканців міста, які надіслали свої побажання і зауваження на електронну адресу міської ради, а також тих, які брали активну участь в обговоренні в соціальній мережі. Більшість мешканців міста мають схвальну думку з приводу перейменування зупинки.

Намір керівника Хорольського ботанічного саду Володимира Красовського перейменувати зупинку переважною більшістю членів робочої групи сприйнята позитивно, однак були деякі суперечності. Хочеться запевнити, що перейменування ніяким чином не пов’язане з бажанням позбутися згадки про місто Кременчук, як повідомлялося на інформаційному порталі  «Кременчуг TODAY»

Вулиця Кременчуцька як була, так і буде існувати й надалі, а перейменування зупинки на добросусідські відносини ніяким чином не впливає!

Робочою групою прийнято рішення проаналізувати інші альтернативні пропозиції щодо назв зупинок, які надходили від учасників громадського обговорення. Також запропоновано вивчити питання заміни вивіски на зупинках і встановлення інформаційно-вказівних знаків. За спільною домовленістю вирішено провести додаткове засідання робочої групи 16.02.2018 року о 10:00 год. Остаточне рішення по перейменуванню зупинок буде прийнято виконавчим комітетом, засідання якого відбудеться 16.02.2018 року о 14:00 год.

Оголошення
     
Друге планове засідання виконавчого комітету

19 лютого 2019 року о 14-00 год. відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання Спортивної ради

8 лютого 2019 року о 16-00 год. відбудеться круглий стіл за участі представників Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, депутатів міської ради 7 скликання та активістів громади за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net