Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

районної хорольської гідності україни голова свободи загинули національні разом втрат інтереси держави українців голови цінності (нині участь нагоди річниці революції
З Днем Гідності та Свободи!
2018-11-21

Українці – нація нескорених, нація сильна й вольова.

Із нагоди п’ятої річниці Революції Гідності та чотирнадцятої річниці Помаранчевої революції хорольська громада та влада разом зі всією Україною відзначає 21 листопада 2018 року День Гідності та Свободи.

Це свято – символічне утвердження ідеалів свободи й демократії в Україні. У цей день ми віддаємо належну шану й повагу відважним, сміливим, відчайдушним, сильним волею та незламним духом справжнім патріотам, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року – лютому 2014 року повстали на захист прав і свобод громадян України.

Вони впевнено й чітко відстоювали національні інтереси держави та демократичні цінності задля щасливого нашого з вами та наших нащадків майбутнього у розвиненій, заможній, цивілізованій, європейській державі. Зі скорботою і щемом у серці згадуємо події п’ятирічної давнини, коли в масових акціях протесту загинули найактивніші, найсміливіші борці за гідність і свободу. Відважні сини й доньки України продемонстрували всьому світу неймовірно сильні вольові якості нашої нації, які неможливо скорити, коли в народу закінчується терпіння й виникає нестримне прагнення вивести Україну на шлях соціально-економічного, культурного та суспільного розвитку за обраним європейським курсом.

Ціною страшних людських втрат активісти Майдану боролися за гідне життя українців та можливість входження в європейське співтовариство, наслідуючи основні суспільні цінності. Ця боротьба продовжилася у більш складній формі на сході країни в зоні проведення АТО (нині ООС) – у горнилі збройного протистояння російському агресору та проросійським сепаратистським бандитським формуванням. І донині цей затяжний збройний конфлікт є незагоєною кривавою раною для України, страшною трагедією з гіркими сльозами непоправних втрат і відчаю для мільйонів українців.

Міський голова Волошин С.М. разом зі своїми заступниками Карманською Я.Ю. та Місніченком В.О. взяв участь у покладанні квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. В урочистостому заході також взяли участь очільники місцевої влади: виконувач обов'язків голови Хорольської районної державної адміністрації Абрамов С.Г., голова Хорольської районної ради Мартюк В.А., заступник голови Хорольської районної ради Гловацький Р.М. військовий комісар Хорольського районного військового комісаріату Чернець Д.В., голова ради Хорольської районної організації ветеранів Полтавської області Кражан Д.А. та представники підприємств, установ, організацій міста.

Учасники урочистого заходу пом'янули хвилиною мовчання Героїв Небесного легіону, що загинули на Майдані та всіх співвітчизників, які загинули в зоні проведення АТО (нині Операції Об’єднаних Сил), відстоюючи національні інтереси, суверенітет і територіальну цілісність.

Хай пам'ять всіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі...

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Оголошення!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 01 серпня 2019 року з 07:00 год. до 19:00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по всій території у зв'язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net