Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

соціальної голова сфери районної хорольської грамотами голови державної району народного почесними працівника заступник райдержадміністрації міського міський хорольського сергій представники обласної
Відзначення Дня працівника соціальної сфери у Хоролі
2017-11-03

В глядацькому залі Хорольського районного будинку культури 3 листопада 2017 року відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери. Для урочистих вітань та перегляду святкового концерту на святковий захід завітали представники міської, районної та обласної влади: депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, голова Хорольської районної державної адміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, міський голова Сергій Волошин та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Карманська.

За особистий внесок в розвиток соціальної сфери, високий професіоналізм, відданість своїй справі та сумлінну працю міський голова нагородив почесними грамотами кращих працівників Хорольського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Володимира Зуба, Сергія Волошина, Тамару Свирид і Валентину Офіленко. А від територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хорольської райдержадміністрації представлені до нагородження грамотами міського голови соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Оксана Усенко та Світлана Кроленко.

В церемонії нагороджень почесними грамотами за особисті трудові заслуги в соціальній сфері окрім керівників району і області прийняла участь Марія Бойко ˗ помічниця-консультант народного депутата Костянтина Іщейкіна, Заслужений діяч мистецтв України.

В концертній програмі були задіяні хорольські вокалісти, дитячі танцювальні колективи з Хорола та Покровської Багачки, ансамбль «Берегиня» та представники народного аматорського мистецтва з району.

Працівники соціальної сфери заслуговують на таку увагу і пошану, адже саме вони забезпечують якісний і доступний сервіс соціальних послуг як один з пріоритетних напрямів державної політики.

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2018 року о 14-00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
До відома населення!

Упродовж жовтня 2018 року діятимуть прямі телефонні гарячі лінії за участю керівництва області та району згідно із затвердженими графіками

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net