Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Тут починається нове життя...
2020-07-13

Людське життя – то є великий дар!

Таємниця людського існування полягає не в тому, щоб просто жити, а у тому як і задля кого. І сповнене сенсом лише тоді, коли у ньому є найдорожчі й найцінніші наші скарби – діти! Важливою передумовою сталого росту й розвитку нашої України є демографічний фактор. Це складова фундаменту, на якому тримається все наше суспільство.

У місті Хоролі Полтавської області вирішення проблем підвищення народжуваності покладено на пологове відділення КНП «Хорольська центральна районна лікарня», яке розташоване по вулиці Михайла Полонського, 11/1.

Найкращий початок нового життя починається саме тут! І не лише завдяки широкому спектру високоякісних медичних послуг, а індивідуальному, по-родинному теплому підходу до кожного пацієнта. Висококваліфіковані, люб’язні та привітні спеціалісти радо зустрінуть усіх майбутніх мам і допоможуть з’явитися на світ малюкам.

У Хорольському пологовому відділенні перебувають роділлі під час пологів та породіллі з новонародженими у післяпологовому періоді. Акушерсько-гінекологічний корпус має у своєму складі індивідуальний пологовий зал, одномісні палати спільного перебування матері та дитини після народження, маніпуляційну, кабінет ультразвукових досліджень, оглядову, гардеробну, їдальню та санітарну кімнату з душовою кабіною та всіма зручностями. В арсеналі є все необхідне спеціалізоване обладнання, що відповідає сучасним державним та міжнародним технічним стандартам, а також допоміжне приладдя.

Спеціалізована медична допомога надається професіоналами своєї справи – сумлінним, доброзичливим персоналом у складі лікарів, акушерок, молодших сестер медичних, які у будь-який час доби знаходяться поруч, щоб допомогти. Очолює відділення лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Людмила Вікторівна Величко. Завідуючій акушерським відділенням з багаторічним колосальним лікарським досвідом вдалося разом з колегами втілити в практику сучасні світові принципи ведення пологів та післяпологового періоду. А перинатальні послуги з особливою турботою та повною самовіддачею забезпечує лікар-неонатолог Світлана Олександрівна Нестерова.

Попри те, головним їхнім спільним досягненням є злагодження колективу, налагодження роботи в командному дусі та створення по-домашньому теплої, спокійної, затишної і психологічно комфортної атмосфери у царині появи на світ нових людей.

Це та лікарня, яка дійсно доброзичлива до матері й дитини!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Завідуюча акушерським відділенням КНП "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради, лікар акушер-гінеколог вищого кваліфікаційного рівня  Людмила ВЕЛИЧКО

Лікар-неонатолог акушерського відділення КНП "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Світлана НЕСТЕРОВА

Оголошення
     
Позапланове засідання виконкому

25 лютого 2021 року о 8-30 год. відбудеться четверте позапланове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37 

     
     
Чергова сесія

26 лютого 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 7 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net