Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Святковий вогник для матерів Хорола
2018-03-05

Материнство – це вища нагорода для жінки. Але разом з тим, з цією почесною і відповідальною місією незмінними супутниками є недоспані ночі, титанічний труд і колосальна відповідальність за нове життя. Саме мати дає основне для дитини – життя, виховання, своє піклування і незамінну любов. Саме від матері в найбільшій мірі залежить формування моральних, духовних і вольових якостей, становлення особистості, формування інтелекту, характеру, світогляду і осмислення життєвих цінностей дитини.

Сьогодні, 5 березня 2018 року, міською радою організовано зустріч з матерями, які виховують троє дітей і більше. Святковий захід, приурочений Міжнародному жіночому дню, було присвячено багатодітним матерям та матерям-героїням нашого міста. Хотілося, щоб ці жінки перепочили від повсякденних турбот і проблем, відчули себе значимими, потрібними, шанованими жінками.  Для нас ви є уособленням милосердя, доброти й шляхетності, ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей.

Представлені до нагородження подяками матері-героїні, які зробили особистий вагомий внесок у виховання дітей у сім’ї, створили сприятливі умови для здобуття ними освіти, творчих здібностей, сформували високі особистісні якості. Це Наталія Кіріченко, Віта Ярошенко, Наталія Науменко, Маргарита Цівина, Леся Мірчук та Людмила Петренко.

Міський голова привітав прекрасних жінок, які стали турботливими мамами, берегинями сімейного вогнища і побажав їм міцного здоров'я, сил, терпіння в щоденній копіткій праці, доброти, вічної краси і величезного жіночого щастя!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 59 сесії Хорольської міської ради в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

28 січня 2019 року відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net