Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

сухої сміття трави стерні спалювання повітря загорання нерідко людей існує аналогічним масивах загроза чином часте неконтрольоване горіння переростає лісових масиві
Хорольський РС ГУ ДСНС України в Полтавській області інформує
2018-04-20

Випалювання сухої трави, стерні та відходів може призвести до трагедії!

Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Незважаючи на численні перестороги, громадяни продовжують такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються в організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань.

Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, бензопірени, окиси азоту, різноманітні канцерогенні сполуки. З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.

Нерідко при випалюванні стерні, сухої рослинності пошкоджуються полезахисні лісові смуги, виникають великі пожежі, в т.ч. і вприлеглих лісових масивах. Аналогічним чином, існує загроза загорання житлових масивів.

Часте спалювання трави переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків, зокрема і з людськими жертвами.

Давайте спробуємо зберегти наш район від масових  пожеж, в які можуть перерости найменші загорання сухої трави та сміття. Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих вас людей. Не дозволяйте своїм близьким та знайомим спалювати суху рослинність та сміття. Почнемо формувати свою свідомість та небайдужість  до природного навколишнього середовища.

Оголошення
     
Пленарне засідання 69-ої позачергової сесії

16 вересня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 69-ої позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

17 вересня 2019 року о 14:00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net