Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

засідання опікунської міської малолітньої батьківських обов'язків громадян вихованню ухилення малолітніх надання дітей факту встановлення участі приймає вихованні догляді доньки
Засідання опікунської ради
2018-02-09

09 лютого 2018 року в залі засідань Хорольської міської ради відбулось засідання опікунської ради, яка діє при віконавчому комітеті міської ради як орган опіки і піклування і виконує консультативно-дорадчі функції. На засідання були запрошені представники зі складу опікунської ради, інспектор ювенальної превенції Хорольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області Євгеній Новоселецький та заявники.

За головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Карманської розглянуто питання: про позбавлення батьківських прав громадянина К., який не приймає участі у вихованні та догляді малолітньої доньки; про встановлення факту ухилення двох громадян від батьківських обов'язків по вихованню малолітніх дітей; про надання дозволу на дарування нерухомого майна із забезпеченням права проживання малолітньої дитини.

Відповідні висновки комісії будуть передані на розгляд суду в порядку, встановленому відповідним процесуальним законодавством.

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

23 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання сорокової чергової сесії Хороьської міської ради сьомого скликання за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
Громадське обговорення

14 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться засідання робочої групи з обговорення питання щодо перейменування зупинки "Кременчуцька", яка знаходиться по вулиці Небесної Сотні, на назву "Ботанічний сад".

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net