Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

З турботою про тих, хто поруч...
2016-05-16

   У Хоролі є такі особливі місця, які радують мальовничими краєвидами, гармонічним доповненням яких є прекрасні друзі наші менші – пернаті.  На Петро-Павлівському ставку цією весною особливо гарно, зелено, чути співи солов’їв і по ставку плаває новий виводок лебедів. Милих зворушливих пташенят у цьому році семеро. Краса лебедів просто зачаровує, це найкращі представники з ряду пернатих, про яких складають легенди, які надихають на шедеври мистецтва.

В минулому році було врятовано лебедя, який разом зі своєю сім’єю з приходом перших морозів не відлетів у вирій. І доля його закінчилася б трагічно, якби небайдужі люди своєчасно не вдарили на сполох і зробили все можливе для його порятунку. Знайшлися добрі люди, які облаштували в своєму господарстві для лебедя затишне безпечне місце для зимівлі, годували, доглядали до приходу весняного тепла.

Хочеться висловити слова вдячності молодій подружній парі Наталії і Олегу Клименко за небайдужість, доброту і турботу.

Нажаль, лебедина сім’я не сприйняла зимувальника, якого залишили і тепер жорстоко відганяють від себе. Цей лебідь дуже одинокий і потребує прихистку, тому прохання до людей відгукнутися і допомогти порадою, а ще краще – з визначенням його постійного місця проживання в безпечних умовам, де б не було загрози для його існування.

Оголошення
     
Пленарне засідання 69-ої позачергової сесії

16 вересня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 69-ої позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

17 вересня 2019 року о 14:00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net