Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

З наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим!
2018-12-21

Дорогі хорольці, любі друзі!

Вітаю Вас із наступаючими Новим роком і Різдвом Христовим!

Передусім, хочу подякувати кожному мешканцю міста за участь у вирішенні проблем громади, за розуміння, надію й прагнення змінити наш Хорол на краще. Саме наше спільне бажання – перевтілити рідне місто на більш сучасне, затишне і комфортне, спонукає мене, як міського голову, до реалізації нових ідей, задумів, до добрих справ і звершень на благо всієї громади. Саме ви додаєте наснаги й додаткових імпульсів для ефективної реалізації позитивних перетворень.

Ми живемо в умовах непростого сьогодення, тому не все вдається зробити швидко і в повній мірі, як би того хотілося. Озираючись назад, хочу подякувати всім тим, хто зробив можливими сьогоднішні досягнення і, не зважаючи на всі труднощі, бажаю впевнено рухатися вперед на зустріч світлим мріям і щасливому майбутньому. Впевнений, що разом нам вдасться подолати всі труднощі, виклики, перешкоди й досягти значних успіхів!

Щиро бажаю, щоб Новий 2019 рік для кожного був щедрим на добро й благополуччя, щоб у всіх домівках панували любов, достаток, злагода, тепло, затишок, а рідні й близькі ніколи не розлучалися. Будьте здоровими, сповненими невичерпними силами й енергією, по-справжньому щасливими людьми! Нехай наші серця будуть наповненими любов’ю та добром до оточуючих, а вся наша країна живе у мирі й спокої!

 

З повагою, щиро Ваш – міський голова Сергій Волошин.

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

27 червня 2019 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 66 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

14 червня 2019 року о 14:00 год. відбудеться сьоме планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net