Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

українська сім’ях перемоги нашій громаді добробут складається спокій державі війною вимушено випробування тяжкі переживаємо цеглинками українські усього життя впродовж
З Міжнародним днем сім’ї
2022-05-15

Щорічно 15 травня уся світова й українська спільнота відзначають День сім'ї. Щаслива родина – міцна й Україна. Весь світ дізнався, якою сильною, волелюбною, талановитою, працьовитою, духовно багатою є українська нація. Саме в сім’ях закладаються всі ці високі якості, адже сім’я – це той осередок збереження історичного досвіду, духовних і культурних традицій нації, які передаються у спадок від попередніх поколінь як найдорожчий скарб. 

Найважливішими і найдорожчими у сім’ях є наші діти – нащадки великого українського народу, яким ми маємо закласти любов до батька, матері, дідів-прадідів та до своєї Батьківщини. У сім´ї вони повинні набратися сил і натхнення, які допоможуть впродовж усього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і здобувати перемоги. 

Українські родини є тими цеглинками, з яких складається добробут і спокій у нашій громаді та в нашій державі. Нині ми переживаємо тяжкі випробування війною, яка вимушено розділила, розлучила не одну сім’ю. Частина людей назавжди втратила своїх рідних і залишилась без домівок. Буде тяжко, але ми вистоїмо і все здолаєм разом!

Тож зичу всім головного – якнайшвидшої Перемоги та відновлення Миру в Україні! Бережіть себе і найдорожче, що у вас є – свої родини!

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Про відчудження (продаж) нерухомого майна

21 квітня 2022 року на офіційному веб-сайті Української універсальної біржі акредитованого майданчика «Прозорро. Продажі» відбувся електронний аукціонна відчуження шляхом продажу будинку, розміщеного за адресою: Полтавська область, Лубенський район, місто Хорол, вулиця Кирстівка, 12.

     
     
Зміни у персональному складі Хорольської міської ради 8 скликання

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області повідомляє про припинення повноважень депутата Хорольської міської ради 8 скликання Вовка Анатолія Івановича та визначення наступного за черговістю кандидата в депутати – Переятенця Володимира Денисовича

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

14 червня 2022 року о 10:00 год. відбудеться тринадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net