Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

З Днем Святого Миколая!
2018-12-19

Шановні хорольці, дорогі друзі, діти та дорослі!

Щиро вітаю вас із одним з найсвітліших й найрадісніших свят, що розпочинає плеяду новорічних свят,  ‒ Днем Святого Миколая. Нехай разом з цим святом у кожну родину прийде добробут, веселощі, відчуття щастя, а всі сподівання і мрії обов’язково здійсняться. В Україні з давніх-давен шанують Миколу Чудотворця як захисника, наставника і покровителя дітей, тому що він надихає нас на добро, милосердя та дарує віру в добрі дива.

День Святого Миколая зазвичай чекають не тільки діти, а й дорослі. Від щирого серця бажаю, щоб Миколай-чарівник нікого не оминув своєю увагою і приніс омріяні подарунки, а головне – гарний настрій, натхнення, везіння й горіння у кожній повсякденній справі, мир і злагоду в кожну родину і для всієї України.  

Кожен з нас, дорослих, є своєрідним помічником Святого Миколая, тож не будемо зволікати й посилатися на одвічну зайнятість – поділімося в цей день своїм теплом і любов’ю з ближніми, подаруймо радість! Нехай добрі помисли і справи єднають нас заради того, щоб діти і наші близькі люди були по-справжньому щасливими.

Бажаю всім хорольцям благополуччя, миру, достатку, родинного затишку та духовної благодаті!

 

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 травня 2019 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 65 сесії Хорольської міської ради сьомого скликання в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
засідання виконавчого комітету

22 травня 2019 року о 14:00 год. відбудеться п'яте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net