Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

З Днем Святого Миколая!
2018-12-19

Шановні хорольці, дорогі друзі, діти та дорослі!

Щиро вітаю вас із одним з найсвітліших й найрадісніших свят, що розпочинає плеяду новорічних свят,  ‒ Днем Святого Миколая. Нехай разом з цим святом у кожну родину прийде добробут, веселощі, відчуття щастя, а всі сподівання і мрії обов’язково здійсняться. В Україні з давніх-давен шанують Миколу Чудотворця як захисника, наставника і покровителя дітей, тому що він надихає нас на добро, милосердя та дарує віру в добрі дива.

День Святого Миколая зазвичай чекають не тільки діти, а й дорослі. Від щирого серця бажаю, щоб Миколай-чарівник нікого не оминув своєю увагою і приніс омріяні подарунки, а головне – гарний настрій, натхнення, везіння й горіння у кожній повсякденній справі, мир і злагоду в кожну родину і для всієї України.  

Кожен з нас, дорослих, є своєрідним помічником Святого Миколая, тож не будемо зволікати й посилатися на одвічну зайнятість – поділімося в цей день своїм теплом і любов’ю з ближніми, подаруймо радість! Нехай добрі помисли і справи єднають нас заради того, щоб діти і наші близькі люди були по-справжньому щасливими.

Бажаю всім хорольцям благополуччя, миру, достатку, родинного затишку та духовної благодаті!

 

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Оголошення!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 01 серпня 2019 року з 07:00 год. до 19:00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по всій території у зв'язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net