Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

харчової промисловості працівників галузі україни споживачів продукції якості підвищенням асортименту зростання економічного розширення конкурентоспроможності промислової зупиняйтеся ветерани працівники темпів шановні
З Днем харчової промисловості!
2018-10-19

В Україні День працівників харчової промисловості відзначається щорічно у третю неділю жовтня відповідно до Указу Президента України від 08.08.1995 року № 714/95. Вітаю працівників галузі харчової промисловості з професійним святом!

Від вашої щоденної сумлінної праці залежить добробут і якість життя кожного українця. Ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

На сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Хорольщина – багатий край і нам є чим пишатися, адже підприємства виробляють широкий асортимент харчової продукції високої якості, яка відповідає світовим стандартам і вимогам найвибагливіших споживачів.

Бажаю підприємствам переробної харчової промисловості Хорола, району і всієї України стабільних темпів економічного зростання, розширення асортименту продукції з підвищенням її якості, безпечності та конкурентоспроможності.

Шановні працівники та ветерани харчової промислової промисловості, не зупиняйтеся на досягнутому, будьте здоровими, натхненними, щасливими, сповненими оптимізмом і добром. Нехай на життєвих горизонтах відкриваються нові перспективи, цікаві ідеї, плани, задуми, мрії, бажання, які неодмінно втіляться в реальність. Достатку, злагоди та благополуччя вам і вашим родинам!

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

26 липня 2019 року о 14:00 год. відбудеься пленарне засідання 67 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

16 липня 2019 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net