Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Вітання!
2017-11-08

9 листопада українська спільнота відзначає День української писемності та мови. Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопада 1997 року № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора  ˗ послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Українська мова вважається однією з найкрасивіших мов світу, адже милозвучність та гармонія нашої мови примітна неозброєним оком. Про українську мову говорять, що вона солов’їна. Тож, шановні співвітчизники, українці, прийміть вітання з нагоди такого значимого національного свята, яке символізує важливу значимість мови і писемності в консолідації українського суспільства.

Шануймо велич і силу нашого слова, його могутню тисячолітню історію і високу духовну, літературну і народну культуру, що належать не лише нам і нашій державі, а й усьому світу.

Бажаю усім нам любові, щастя, взаєморозуміння, толерантності, вміння знаходити спільну мову і чути один одного, щоб жити за Словом, з якого почалася Україна.

 

З повагою, міський голова Сергій Волошин.

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2018 року о 14-00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
До відома населення!

Упродовж жовтня 2018 року діятимуть прямі телефонні гарячі лінії за участю керівництва області та району згідно із затвердженими графіками

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net