Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

україни дітей метою батьківства віком також аліментів правової населення розмір роз’яснення років допомоги механізм відповідального компенсації державною знижки обмеження суттєві
Відповідальне батьківство
2019-04-10

У рамках загальноукраїнського правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО», з метою інформування населення про права та способи їх захисту, а також з метою з метою підвищення правової свідомості й культури громадян Хорольське бюро правової допомоги дає роз’яснення про аспекти відповідального батьківства.

Ініціатива Уряду України спрямована на гарантований захист українських дітей, а також на формування відповідального батьківства у сучасному суспільстві.

Зокрема, до відома населення доводиться роз’яснення про: мінімальний рекомендований розмір аліментів на дітей віком до 6 років та віком від 6 до 18 років; суттєві обмеження законодавства України до неплатників аліментів; податкові знижки на оплату навчання дітей та механізм їх компенсації Державною фіскальною службою України; розміри відшкодування послуг з догляду муніципальною нянею та механізм отримання відшкодувань; розмір грошової допомоги батькам, які здійснюють догляд за важкохворими дітьми.

#ВідповідальнеБатьківство

Оголошення
     
До уваги мешканців міста!

21-22 листопада 2019 року через проведення аварійно-відновлювальних робіт водопровідної мережі на місці пориву буде тимчасово припинено подачу води по вул.Коцюбинського, пров. Фруктовий та пров. Банний.

Просимо вибачення за тимчасові незручності! КП "Комунсервіс".

     
     
Чергове засідання сесії

29 листопада 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 72 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net