Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Відкритий чемпіонат Хорольського району з шахів 2018
2018-06-04

В приміщенні  Хорольського районного будинку культури 02 червня 2018 року проходив відкритий чемпіонат Хорольського  району з шахів. В шаховому турнірі взяло участь вісім учасників (троє – з міста Лубен і п’ятеро – з Хорола). В напруженій інтелектуальній баталії переможцем став  Григорій Береза (м. Хорол), друге місце здобув Віталій Барановський (Хорол)  і  третє у Григорія Щербова (м.Лубни).

Переможці отримали грамоти та медалі від Президента Полтавської обласної шахової федерації Григорія Щербова.

Організація та проведення шахового турніру відбулася за підтримки Хорольської міської ради в рамках діючої міської цільової «Програми розвитку фізичної культури і спорту міста Хорол на 2018 рік», яка була прийнята 22 грудня 2018 року депутатами міської ради сьомого скликання з метою підтримки розвитку різних видів спорту у місті серед різновікових категорій населення.

Вітаємо хорольських шахістів з перемогою і бажаємо нових звершень, наполегливості, нестримної жаги до нових перемог та незрадливої удачі!

 

Оголошення
     
Друге планове засідання виконавчого комітету

19 лютого 2019 року о 14-00 год. відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання Спортивної ради

8 лютого 2019 року о 16-00 год. відбудеться круглий стіл за участі представників Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, депутатів міської ради 7 скликання та активістів громади за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net