Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України
2017-12-06

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в Хорольському районному будинку культури. Це свято об'єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. Так склалося історично, що українці з особливою повагою і шаною відносяться до боронителів рідної землі, які не шкодували свого життя і здоров’я заради нашого з вами майбутнього.

На хвилі піднесеного патріотичного духу була проведена концертна програма за участю співочих талантів Хорольщини на честь всіх тих, хто проходить службу в лавах Збройних Сил України, а також ветеранів, учасників бойових дій, які покликані до боротьби за суверенітет, національну свободу і гідність.

З вітальною промовою до присутніх в глядацькому залі звернулися голова Хорольської районної державної адміністрації Лариса Звірко, голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров та військовий комісар Хорольського районного військового комісаріату майор Станіслав Пилипенко.

Під час урочистостей вручено високі державні нагороди за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української  держави, мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового  обов’язку від імені Президента України Петра Порошенка: Олександру Ланцю, Івану Соболєву та Станіславу Пилипенку.

Наприкінець урочистостей присутні вшанували пам'ять загиблих українських героїв хвилиною мовчання.

Всім нам миру, дорогі співвітчизники!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

26 липня 2019 року о 14:00 год. відбудеься пленарне засідання 67 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

16 липня 2019 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net