Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

місцевого органів самоврядування голови районної нагоди обласної урочистості культури полтавської міської влади сільських будинку представників міського представники отримали хорольської територіальної
Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування
2017-12-08

Багато щедрих слів сьогодні отримали представники органів місцевого самоврядування з нагоди відзначення професійного свята. В Хорольському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня органів місцевого самоврядування. В глядацькому залі зібралася численна дружна родина з представників районної, міської і сільських рад.

Саме від злагодженої і ефективної роботи органів місцевого самоврядування залежить розвиток соціальної, будівельної і інженерної інфраструктури, на яких, як на трьох китах, тримається благополуччя і розквіт територіальної громади в цілому.

Урочиста частина розпочалася вітальними промовами голови Хорольської райдержадміністрації Лариси Звірко, голови Хорольської районної ради Віри Мартюк, міського голови Сергія Волошина та депутата Полтавської обласної ради Фахраддіна Мухтарова. Очільникам влади випала приємна місія вітати з цим святом колег, ветеранів органів місцевого самоврядування та всіх тих людей, які небайдужі до життя територіальної громади і докладають неабияких зусиль задля створення суспільних благ.

Після вітань представників різних гілок влади відбулося нагородження працівників сільських, міської і районної ради. Відзначена добросовісна робота і високий професіоналізм начальника загального відділу Ніни Гвоздик та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Місніченка грамотами Полтавської обласної ради. Заступник отримав заслужений нагрудний знак від облради.

Глядачі отримали приємні емоції від перегляду концертної програми, яку в піднесеному настрої і з щирими посмішками подарували талановиті артисти Хорольського районного будинку культури, учні загальноосвітніх навчальних закладів та представники аматорського мистецтва Хорольщини.

Всім нам, представникам органів місцевого самоврядування, ще раз бажаю міцного здоров'я, відмінного самопочуття, великого терпіння і сил, натхнення, нових звершень і корисних справ задля добробуту людей!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

29 листопада 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 72 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

12 листопада 2019 року о 14:00 год. відбудеться тринадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net