Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Створення громадського контролю у сфері благоустрою
2019-05-20

Шановні хорольці!

Рік за роком, із приходом весняно-літнього періоду, ми стаємо очевидцями того, як на очах все розкішніше розквітає наш Хорол. Отримані позитивні зрушення та очевидні результати покращення благоустрою території міста мотивують на впровадження ще більшого кола заходів, які б забезпечили отримання статусу мальовничого міста серед таких же населених пунктів районного значення.

Виконавчий апарат Хорольської міської ради націлений на суттєве покращення привабливості міста. Із цією метою, а також для налагодження більш тісної взаємодії громадськості з органами місцевого самоврядування, планується створити дієвий механізм громадського контролю у сфері благоустрою м. Хорол. Для цього, кожен, кому не байдужий стан чистоти й порядку в місті, хто хоче зробити його затишним і комфортним, може подати заявку на відбір кандидатур для призначення громадських інспекторів. За результатами відбору по наданій заявці в письмовій або усній сфері та після співбесіди, до громадського контролю у сфері благоустрою міста в якості громадських інспекторів будуть включені громадяни, які працюватимуть на громадських засадах, без звільнення від основної роботи.

Не пропустіть можливість стати активним учасником і координатором спільного проекту з покращення благоустрою міста.  Адже наш Хорол гідний того, щоб бути красивим!

 

_________________________________

Інформація для довідок за тел.: 33-6-96;

e-mail: hmr37@ukr.net

Оголошення
     
Пленарне засідання 69-ої позачергової сесії

16 вересня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 69-ої позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

17 вересня 2019 року о 14:00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net