Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Спортивна весна-2016
2016-05-06

В рамках програми заходів по відзначенню Дня пам'яті та примирення 6 травня 2016 року міським головою Сергієм Волошиним відкрито спортивні змагання під назвою "Спортивна весна-2016", участь у яких взяли учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Хорольської гімназії, Хорольського навчально-виховного комплексу, студенти Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії, вихованці спортивних клубів "Стимул" та "Спарта".

Програмою змагань було передбачено: армреслінг, міні-футбол, легкоатлетична естафета та стріт-бол. Організаторами цього заходу за сприянням Хорольської міської ради були члени Спортивної ради при її виконавчому комітеті, а саме: голова ради - Савін Олександр Кузьмич, заступники ради - Гордійченко Тетяна Олександрівна та Алексеєнко Денис Анатолійович, член президії - Олексенко Василь Іванович та  член ради - Гловацький Роман Миколайович.

В армреслінгу взяло участь 18 чоловік. Переможницями серед дівчат на праву/ліву руку стали: Коломієць Катерина - І місце, Кравченко Поліна - ІІ місце, Гвоздік Тетяна - ІІІ місце. Переможцями серед юнаків на праву/ліву руку стали: Цівина Станіслав - І місце, Базирь Олексій - ІІ місце, Падалка Миктита - ІІІ місце. У старшій віковій категорії серед чоловіків в змаганнях на ліву руку перемогу здобули: Петраков Олексій - І місце, Олійник Андрій - ІІ місце, Степанчук Роман - ІІІ місце, а в змаганні на праву руку: Степанчук Роман - І місце, Петраков Олексій - ІІ місце, Ковбик Олександр - ІІІ місце.

В турнірі з міні-футболу І місце посіла команда Хорольської гімназії (команда №1), ІІ місце - Хорольський навчально-виховний комплекс і ІІІ місце - Хорольська гімназія (команда №2).

В змаганнях зі стріт-болу пальму лідерства тримали на рівні як команди юнаків так і команди дівчат. Серед дівчат І місце здобула старша команда Хорольської гімназії, ІІ місце - молодша команда Хорольської гімназії і ІІІ місце - команда Хорольського навчально-виховного комплексу. Серед юнаків: І місце - спортивна команда "Стимул", ІІ місце - команда Хорольського агропромислового коледжу Полтавської ДАА, ІІІ місце  - команда ЗСШ І-ІІІ ступенів №3. Естафета 4х100м показала такі результати: І місце - Хорольський НВК, ІІ місце - Хорольська гімназія. Серед дорослих учасників естафет лідерами стала спортивна команда "Стимул", якій поступилася команда "Спарти".

В якості заохочення дітей, юнаків і молодь було нагороджено грамотами і спортивними медалями від імені міського голови Сергія Волошина. Хочеться побажати молоді витримки, толерантності, поваги до минулого, усвідомлення того, що лише високим командним духом можна досягнути самих значних перемог.

Фото спортивно-масового заходу "Спортивна весна-2016" можна переглянути тут.

Оголошення

Повідомлення про скликання виконавчого комітету

23 квітня 2024 року о 10:00 год. відбудеться восьме позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

До уваги мешканців Хорольської громади!

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

05 квітня 2024 року о 10:00 год. відбудеться шосте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4