Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

україни свято українського захисника жовтня також подвиги відзначається козацтва події зв'язок традицій повинні незалежність свободу україні мужніх синів операції оборонці
Сила нескорених
2017-10-14

  14 жовтня в Україні відмічається державне свято – День захисника України (День захисника Вітчизни) та православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці (Козацька Покрова), яке з 1999 року відзначається як День українського козацтва. Криваві події початку 2014 року і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути багато поглядів українського суспільства.

Відповідно до Указу Президента України №806/2014 від 14 жовтня 2014 року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено нове свято – «День захисника України», яке відтепер відзначається щорічно 14 жовтня.

Ці два свята взаємопов’язані, символізують зв'язок поколінь, а також зв'язок давніх і сучасних національних традицій. «Сила нескорених» – це гасло, яке також об’єднує подвиги українського воїнства від доби українського козацтва до часів збройного конфлікту на сході України. Саме з цим гаслом українці вперше відзначили свято Дня захисника України 14 жовтня в минулому 2015 році.

Цей день календаря є нагодою згадати події лихоліть запорізьких козаків, які боролися за українську свободу і незалежність, а також подвиги ветеранів, які боронили нашу землю від загарбників в роки Великої вітчизняної війни. Ми повинні пам’ятати нашу історію, адже  минуле відкриває шлях у майбутнє. А в круговерті подій сьогодення ми не повинні забувати героїчні подвиги наших оборонців в зоні антитерористичної операції – мужніх синів України. Виражаємо їм щиру вдячність за героїзм, звитягу, силу волі і стальне терпіння. А також вшануємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за нашу свободу, незалежність, суверенітет і за територіальну цілісність нашої держави.

В це знаменне світле свято хочеться побажати захисникам Вітчизни та представникам сильної половини людства міцного козацького здоров’я, загартованої сили волі, невичерпної життєвої енергії в потрібне русло, сімейного затишку і тепла, достатку, благополуччя, щастя, мирного неба над головою і добра!

 

З повагою, міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 вересня 2018 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 53 чергової сесії Хорольської міської ради в залі засідань: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 вересня 2018 року о 14-00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net