Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

місце хорольської гімназії посіла клубу серед класу мойсеєнко восьмикласниця другим віталій стеблін данило учень дев’ятикласник хлопців маргарита посів перемогу
Шаховий турнір
2016-10-25

22 жовтня 2016 року відбувся чемпіонат Хорольської гімназії з шахів. Змагання проводилися за організаціної підтримки Хорольського шахово-шашкового клубу «Ферзь», керівництва гімназії та Хорольської міської ради. Головним суддею змагань був керівник спортивного клубу Анатолій Андрущенко. У напруженій боротьбі місця розподілилися слідуючим чином. Серед дівчат 1 місце посіла учениця 9 класу Юлія Логвиновська,  2 місце – семикласниця Вікторія Лоєнко, 3 місце посіла восьмикласниця Маргарита Крутько. Серед хлопців: перемогу виборов дев’ятикласник Данило Мойсеєнко, другим став учень 9 класу Віталій Стеблін, 3 місце посів пятикласник Артур Шатохін.  Всім переможцям були вручені грамоти, медалі та цінні подарунки. Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних успіхів та нових перемог і здобутків.

Оголошення

До уваги мешканців Хорольської громади!

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

Повідомлення про скликання виконавчого комітету

05 квітня 2024 року о 10:00 год. відбудеться шосте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

16 квітня 2024 року о 14:00 год. відбудеться сьоме засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4