Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

спорту змагання велоспорту екстремального змагань хорольської категорія міста категорії хорольці комітеті представники спортивної міської проходження dirt» інших показали місце)
Розвиток нових молодіжних видів спорту в Хоролі
2016-05-31

  28 травня 2016 року на околиці міста Хорол, в районі цегельного заводу відбулися змагання із відносно нового молодіжного виду спорту – памп-треку*. Ініціатором проведення змагань став член Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, капітан хорольської молодіжної команди з екстремального велоспорту «Life On Dirt» Семенюта Максим, який організував видовищний показ екстремального велоспорту у нашому місті. Серед учасників змагань були не лише хорольці, а й представники з інших міст, зокрема з Києва, Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів (колишній Комсомольськ) та Олександрії.

Наші хорольці показали витривалість, наполегливість і ентузіазм у новому виді спорту і показали достойні результати велосипедних заїздів у трьох категоріях (за типом велосипеда: І категорія – змагання на велосипедах МТВ, ІІ категорія – на велосипедах ВМХ і ІІІ окрема категорія – «дівчата»). У першій категорії змагань друге місце посів представник Хоролу Сергій Сергеєв, у другій категорії з представників нашого міста у трійку переможців потрапив Ігор Оніщенко, здобувши третє місце і в третій категорії переможні місця здобули двоє хорольчанок – Віра Шахматова (перше місце) і Анна Тодавчич (третє місце).

Вітаємо наших хорольських екстремалів зі здобутими перемогами та титанічними звершеннями у новому виді спорту та бажаємо здолання складних трамплінів з одержанням неперевершених відчуттів і незабутніх вражень!

Представники екстремального велоспорту Хоролу вже шостий рік поспіль освоюють даний вид спорту і вдосконалюють свою майстерність, забезпечуючи участь у змаганнях на достойному рівні з-поміж команд інших міст України. Три роки за сприянням організатора змагань Максима Семенюти на хорольській трасі проводяться змагання всеукраїнського рівня (в тому числі з памп-треку). Молодіжна команда з екстремального велоспорту «Life On Dirt» самостійно знаходить різні джерела фінансування для розвитку даного виду спорту, знаходячи спонсорську підтримку від дорадчого органу при виконавчому комітеті Хорольської міської ради – Спортивної ради, громадської організації «Молодіжний парламент Хорольщини», депутата Полтавської обласної ради Мухтарова Фахраддіна Аладдіна-огли та приватних підприємців міста.

 
    *Назва цього виду спорту англійського походження: pump –  качати, розкачувати і track – траса, що представляє собою спеціальну велосипедну трасу відносно незначної довжини (десятки метрів) і робиться кільцевою з почерговим розміщенням на ній ям, купин, контрухилів і не містить рівних ділянок. Особливість памп-треків заклечається в підтримці руху велосипеду не за рахунок обертання педалей, а за допомогою спеціальної техніки проходження («розкачки») хвиль. Змагання передбачають проходження відповідного маршруту на трасі за максимально короткий проміжок часу. Вперше памп-трек з’явився в епізодах фільму про життя велолюбителів  «Earthed 2».
Оголошення
     
Пленарне засідання 69-ої позачергової сесії

16 вересня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 69-ої позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

17 вересня 2019 року о 14:00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net