Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

хорольського районного значно свята весна опудала традиції колектив області полтавській нових весни проводи міста хорольської центральної бібліотеки представники культури ді
Проводи зими та зустріч весни
2018-02-24

З веселими піснями і запальними танцями проводжали сьогодні хорольчани і гості нашого міста її величність Зиму. Тож чекаємо тепер, щоб прекрасна Весна вступила нарешті в свої права, переборола останні подихи морозної суперниці і настав час її правління – довгоочікуваної пори року для плідної праці і нових звершень. Ще древні слов’яни відзначали проводи зими та початок весни і весняного землеробства.

В останню суботу зими, 24 лютого 2018 року, хорольці веселою і живою ватагою пригадали слов’янські традиції і у власній імпровізації створили народне гуляння. Дуже хочеться, щоб Хорол наслідував та продовжував традиції та звичаї українського народу, святково-обрядову тисячолітню культуру.

На початку святкового дійства центральна площа міста була не досить людною, таки восьмиградусний лютневий мороз підлякав містян. Однак, ближче до вечірніх сутінків, учасників дійства стало значно більше і атмосфера свята набрала значно жвавіших обертів. Найактивнішими були найменші мешканці Хорола, яких Весна повела у рухливі і веселі хороводи. Але й дружний колектив Громадської ради ветеранів при виконавчому комітеті міської ради не поступався своєю активністю.  

У концертній програмі взяли участь творчий колектив Хорольського районного будинку культури, представники Хорольської центральної районної бібліотеки, гурт «Журавушка», талановиті представники народного аматорського мистецтва. В рамках організованого міською радою свята на гостей чекали також театралізована вистава, конкурси, вікторини, жарти, розваги, гарячі страви біля багаття.

Обряд проводів зими і зустрічі зими не обійшовся без традиційного спалення солом’яного опудала. Горів він аж палахкотів і вітер розвіював із кіптявою всі негаразди, неприємності і проблеми. А натомість, як обіцяють народні легенди, у всіх тих, хто грівся біля цього палаючого опудала, цілий рік будуть супроводжувати щастя, душевна рівновага, успіхи і всілякі життєві гаразди.

Міський голова Сергій Волошин висловлює подяку за проведення на високому рівні культурно-масового заходу народним аматорським та творчим колективам: Хорольського районного будинку культури і Хорольської центральної районної бібліотеки, за забезпечення охорони громадського порядку і безпеки - працівникам Хорольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області та Хорольського районного сектору Головного управління ДСНС України в Полтавській області.

Зустріли хорольці весну з гарним настроєм, добрими людьми, щирими побажаннями. Тож з нетерпінням будемо чекати сонячних і теплих днів, щоб приступити до виконання нових запланованих робіт у місті…

Святкуємо і далі працюємо!

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 59 сесії Хорольської міської ради в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

28 січня 2019 року відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net