Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Придбання соціального житла
2018-01-12

В кінці 2017 року працівниками апарату Хорольської міської ради Карманською Я.Ю., Глущенко Ю.О., Решетняк О.В. та Бибиком В.В. в рекордно стислі терміни була виконана робота по підготовці пакету документів для отримання та освоєння коштів на придбання соціального житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа, які перебувають на квартирній черзі Хорольської міської ради (затвердженої рішенням виконавчого комітету «Про затвердження квартирної черги» від 18.04.2017 р. №75). 

Розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації від 13.12.2017 р. №872 затверджено розподіл коштів з держбюджету на придбання соціального житла між районами та об’єднаними територіальними громадами області. В загальному обсязі виділених коштів Хорольська міська рада отримала 1 343 000,0 грн, що становить 13,7% (третє місце із загального обсягу зведеного бюджету Полтавської області). 

З цих коштів придбано п’ять однокімнатних квартир в багатоквартирних житлових будинках міста Хорола, які в подальшому будуть надані дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа згідно встановленої черги. Вважаю це досить доброю новиною і значним здобутком міської громади.

Міський голова Сергій Волошин виносить особисту подяку працівникам апарату міської ради за добросовісне виконання службових обов'язків та професіоналізм.

Оголошення
     
До уваги мешканців міста!

16 січня 2018 року з 8-00 до 17-00 год., в зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних ремонтних робіт водопровідної мережі через порив, буде тимчасово припинено подачу води по вул.Незалежності (на ділянці від перехрестя Котляревського до перехрестя Гоголя).

Просимо вибачення за тимчасові незручності. КП "Комунсервіс".

     
     
Засідання виконавчого комітету

16 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться шістнадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net