Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Придбання соціального житла
2018-01-12

В кінці 2017 року працівниками апарату Хорольської міської ради Карманською Я.Ю., Глущенко Ю.О., Решетняк О.В. та Бибиком В.В. в рекордно стислі терміни була виконана робота по підготовці пакету документів для отримання та освоєння коштів на придбання соціального житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа, які перебувають на квартирній черзі Хорольської міської ради (затвердженої рішенням виконавчого комітету «Про затвердження квартирної черги» від 18.04.2017 р. №75). 

Розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації від 13.12.2017 р. №872 затверджено розподіл коштів з держбюджету на придбання соціального житла між районами та об’єднаними територіальними громадами області. В загальному обсязі виділених коштів Хорольська міська рада отримала 1 343 000,0 грн, що становить 13,7% (третє місце із загального обсягу зведеного бюджету Полтавської області). 

З цих коштів придбано п’ять однокімнатних квартир в багатоквартирних житлових будинках міста Хорола, які в подальшому будуть надані дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа згідно встановленої черги. Вважаю це досить доброю новиною і значним здобутком міської громади.

Міський голова Сергій Волошин виносить особисту подяку працівникам апарату міської ради за добросовісне виконання службових обов'язків та професіоналізм.

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

18 грудня 2018 року о 14-00 год. відбудеться чотирнадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

21 грудня 2018 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 58 чергової сесії Хорольської міської ради в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net