Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

ремонт доріг стані міської вулиці міста поточний місті наявних транспортних розпочалися поточні виконану погодних настанням сприятливих капітальні великодніх працівникам миргородської
Початок ремонтного сезону
2018-04-10

Ремонт і утримання транспортних шляхів у місті Хоролі є пріоритетним напрямком в роботі міського голови. Після цієї зими дорожнє покриття в край незадовільному стані і потребує значних об’ємів ремонтних робіт і вкладення коштів для приведення в більш-менш нормальний стан. Міському голові Сергію Волошину відомі всі проблемні ділянки і по мірі наявних можливостей буде намагатися охопити якомога більше проїзних частин автомобільних доріг відновлювальними роботами.

Однак виходячи із наявних джерел фінансування вдасться здійснити поточний і капітальний ремонт доріг вибірково, тому прохання до мешканців міста відноситься до цього проблемного питання з розумінням і толерантністю.

Переваги надаватимуться в першу чергу тим вулицям, які в найбільш плачевному стані, на яких найбільш пожвавлений рух транспортних засобів і які затверджені депутатами міської ради в Програмі соціально-економічного розвитку міста Хорола на 2018 рік (з повним переліком можна ознайомитися на офіційному сайті Хорольської міської ради horol.com.ua у рішенні №902 від 23.12.2017 року – вкладка «Міська влада»).

З настанням сприятливих погодних умов розпочалися поточні і капітальні ремонти доріг у місті. До великодніх свят вже вдалося завершити поточний ремонт вулиці Миргородської (колишня Фрунзе) за мостом, який місцеві жителі називають Червоним.

Міський голова виносить подяку за тісну співпрацю і надання асфальтобетонної суміші для виконання поточного ремонту автошляху по вулиці Миргородській керівництву турецької підрядно-будівельної компанії «Онур Тааххют Ташімаджилик Іншаат Тиджарет ве Санаі Анонім Ширкеті», а також працівникам КП «Комунсервіс» ‒ за виконану роботу.

Оголошення
     
Друге планове засідання виконавчого комітету

19 лютого 2019 року о 14-00 год. відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання Спортивної ради

8 лютого 2019 року о 16-00 год. відбудеться круглий стіл за участі представників Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, депутатів міської ради 7 скликання та активістів громади за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net