Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Обмін досвідом у Кременчуцькій міській раді
2018-01-12

11 січня 2018 року міський голова Сергій Волошин разом зі своїми заступниками з питань діяльності виконавчих органів ради Валентином Місніченком та Яною Карманською здійснили робочий візит в м. Кременчук Полтавської області. Кременчук – місто колоритне, яке варте особливої уваги. Цьогоріч це промислове місто обласного підпорядкування опинилося в епіцентрі уваги всієї країни і далеко за її межами не лише завдяки здобуткам і результатам плідної і продуктивної праці в минулому році.

За оголошеним конкурсом агенції «Укрінформ» головна ялинка Кременчука визнана найкращою в Україні, отримавши в підтримку електронні голоси тисяч громадян з різних куточків країни.

Підсумки конкурсу «Міс Ялинка – 2017» було підведено 2 січня 2018 року. За кременчуцьку двадцятиметрову красуню з гірляндами загальною протяжністю 1,2 км проголосували 40% читачів мультимедійної платформи «Укрінфо». Друге місце – у Вінниці (26%) і третє – у Чернівців (14%).

Користуючись нагодою, міський голова і заступники завітали до своїх колег у міську раду, яка розташована саме на славнозвісній площі Перемоги. У невимушеній дружній атмосфері відбулась робоча зустріч з міським головою Віталієм Малецьким та його заступниками Дмитром Кравченком та Русланом Проценком. В рамках робочого візиту було обговорено ряд питань стосовно капітального будівництва, вирішення питань сортування, вивезення і захоронення твердих побутових відходів, освітлення, житлово-комунального господарства та багато іншого.

Кременчуцький міський голова особисто в супроводі заступників зробив для іногородніх гостей цікавий екскурс по місту.

13 січня 2018 року відбудеться грандіозне закриття сезону святкувань Нового року та Різдва, а також закриття найкращого в Україні ялинкового містечка. Тож представники Хорольської міської ради встигли на власні очі оцінити рівень організації святкових заходів своїми колегами і паралельно перейняти досвід в різних сферах діяльності як у флагманів місцевого самоврядування. Звісно, ще є над чим працювати, є до чого рости і прагнути.

Міський голова щиро вдячний за гостинність і запрошує у Хорол наших колег задля підтримки добросусідських відносин і забезпечення раціональної співпраці в рамках удосконалення взаємовідносин органів місцевого самоврядування.

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

18 грудня 2018 року о 14-00 год. відбудеться чотирнадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

21 грудня 2018 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 58 чергової сесії Хорольської міської ради в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net