Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Нові громадяни Хорола
2018-12-19

До Дня Святого Миколая у пологовому відділенні Хорольської центральної районної лікарні з’явилося на світ троє маленьких громадян: Ніколь, Єлизавета та Ярослав.

Міський голова Волошин Сергій Михайлович з радістю завітав до лікарняного закладу, щоб поздоровити новонароджених, їх матусь та медперсонал на чолі із завідувачкою відділення Величко Людмилою Вікторівною. Колектив гостинно зустрічав очільника міської влади та начальника Хорольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Потапенко Тамілу Сергіївну.

Зробили коротенький екскурс по відремонтованому приміщенню пологового відділення, відвідали породіль з малюками в оновлених затишних палатах. Міська рада на виконання делегованих повноважень також брала участь цього року в забезпеченні сучасних умов медичного обслуговування вагітних жінок, породіль і новонароджених, у забезпеченні на належному рівні материнства і дитинства. Так, міським бюджетом на 2018 рік на виконання комплексу ремонтно-будівельних робіт було виділено 260,4 тис. гривень.

Переконалися, що в районому пологовому будинку широко впроваджуються новітні технології, такі як ведення пологів за принципом партнерських, сумісне перебування матері та дитини в індивідуальних палатах. Приємно було бачити привітний медперсонал, який самовіддано працює задля покращення демографічної ситуації в нашому регіоні та країні в цілому.

Спільно з начальником ДРАЦСу Тамілою Сергіївною Потапенко вручили свідоцтва про народження нових громадян їх матусям. Сьогодні, у таке чудове свято, із задоволенням та радістю прийняли їх до своєї великої родини – громади Хорола. Нехай малята, які народилися у дев’ятий благородний знак зодіаку стрільця напередодні Дня Святого Миколая, будуть здоровими і щасливими в цьому світі, зростають у добрі, теплі й затишку. Благополуччя, миру і добра всім сім’ям! 

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

14 червня 2019 року о 14:00 год. відбудеться сьоме планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

31 травня 2019 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 65 сесії Хорольської міської ради сьомого скликання в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net