Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

афганістану організацією співпраці ветеранів проведення міста зокрема голова району інших території громади міський держав міської обговорили хорольською районною керівником
Налагодження співпраці з Хорольською районною організацією УСВА
2019-03-25

У форматі круглого столу обговорили питання співпраці Хорольської міської ради як первинного суб’єкту місцевого самоврядування і представницького органу територіальної громади з Хорольською районною організацією Української спілки Ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Запланована зустріч із представниками УСВА відбулася на початку робочого тижня, 25 березня 2019 року, у залі засідань міської ради.

У ході міні-брифінгу обговорили ряд робочих питань, зокрема необхідність проведення поточного ремонту пам’ятного знаку ветеранам Афганістану та воїнам-інтернаціоналістам, який знаходиться на центральній вулиці міста поблизу Меморіального комплексу «Вічний вогонь».

Принагідно міський голова Волошин Сергій Михайлович вручив на добру згадку ювілейні календарі з його автографом. Такі символічні подарунки були підготовлені до 30-ої річниці виведення військ з Афганістану, який відзначався 15 лютого цього року. Ідея виготовлення тематичних календарів виникла під час проведення урочистих заходів у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Хотілось би, щоб воїни-ветерани відчували свою значимість для громади, підтримку та увагу не лише один день на рік.

Варто відмітити деякі особливості, зокрема організованість, братерський дух, згуртованість та ініціативність представників УСВА, які яскраво вирізняються з-поміж інших громадських організацій міста і району.  З 02 жовтня 2018 року районна спілка ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів запрацювала по-новому. Ця дата в історії організації стала стартом нового відліку із оновленим складом правління. Її новим керівником обрано Мовсесьян Наталію Вікторівну, яка за короткий період проявила себе як ефектний лідер, організатор та креативний ідейний натхненник.

Сподіваюся, що у Наталії Вікторівни вистачить ентузіазму й творчого натхнення для того, щоб і надалі успішно керувати цією громадською організацією. А чисельність УСВА на сьогодні не маленька – 69 чоловік (45 – по району і 24 – у місті). Загальна кількість ветеранів, які проходили військову службу на території чужих держав (включаючи померлих), на сьогоднішній день складає 109 осіб.

Міський голова на завершення засідання побажав керівнику та активу УСВА міцного здоров’я, нових звершень та плідних результатів тісної співпраці.

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Оголошення!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 01 серпня 2019 року з 07:00 год. до 19:00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по всій території у зв'язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net