Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

На крилах Віри
2016-10-21

  В четвер, 20 жовтня 2016 року, в Хорольському районному будинку культури відбувся  міжрайонний соціальний фестиваль для людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах Віри». Фінансове забезпечення для реалізації проведення цього масового заходу покладено на Хорольську райдержадміністрацію, Хорольську міську раду та інших меценатів, організацію – на  голову Хорольської районної організації інвалідів СОІУ (Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України») Тетяну Візнер.

Учасників фестивалю нагороджено грамотами та дипломами міського голови І, ІІ і ІІІ ступенів за високу виконавську майстерність та значний внесок у розвиток аматорського мистецтва в номінаціях: народна пісня, естрадна пісня, художнє читання (авторський вірш, юмор) і хореографія. Оголошено вісім подяк учасникам фестивалю за високу творчу майстерність. Міський голова Сергій Волошин делегував свої повноваження заступнику Яні Карманській, яка привітала учасників святкового дійства та вручила кожному з присутніх подарункові набори.

Сподіваємось, що це свято залишить теплі спогади для людей з обмеженими можливостями, морально підбадьорить їхній дух, дасть можливість відчути себе повноцінними, значимими і потрібними для суспільства громадянами. Ми не повинні бути байдужими до тих людей, яких спіткала нелегка доля, які опинилися в складній життєвій ситуації і є найбільш незахищеною категорією населення. Наш громадський обов’язок по відношенню до інвалідів – бути милосердними, великодушними, допомагати їм інтегруватись в сучасне суспільство, адаптуватись до динамічних змін сучасності, самореалізуватись і духовно зростати.

Люди з обмеженими фізичними можливостями мають необмежену виняткову силу волі, терпіння, мужність, непохитну віру в життя, достойно долаючи нелегкі випробування долі. Тому, хочеться побажати, щоб в очах людей-інвалідів ніколи не згасали іскорки надії, щоб не згасав в душі вогонь добра і любові, доброго здоров’я, добробуту, щасливих довгих літ життя, родинного затишку, тепла, миру, злагоди, мудрості і витримки в подоланні всіх життєвих ситуацій.

 

  З повагою, міський голова Сергій Волошин

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net