Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

організації ліквідаторів здоров’я наслідків false громадської головою внаслідок сергій михайлович calibri чорнобиля чорнобильської співпраці дзвони» влади разом міської minor-latin аварії
Із вдячністю за порятунок людства
2019-04-25

У рамках проведення заходів з нагоди 33-ї річниці з Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, 25 квітня 2019 року, міський голова Сергій Михайлович Волошин відвідав ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС – інвалідів І групи, які у зв’язку із станом здоров’я не можуть брати участь в урочистостях разом зі своїми товаришами. Цю почесну приємну, але водночас морально складну місію він виконав разом з головою громадської організації «Хорольська районна організація ветеранів Чорнобиля «Дзвони» Олександром Олександровичем Гуляєвим та головою громадської організації «Ветеран Хорола», редактором газети «Наш Хорол» Галиною Михайлівною Козловою.

Відвідали трьох ліквідаторів: Олексія Володимировича Сергеєва, Віктора Григоровича Солодкого та Івана Миколайовича Сазонова. На добру згадку подарували наручні годинники та продуктові набори. Приємно було бачити радість на обличчях тих людей, яким особливо дорогою є людська увага. Вони повинні відчувати нашу підтримку й глибоку вдячність за героїзм, проявлений в екстремальних умовах, за порятунок усього людства від наслідків техногенної катастрофи планетарного масштабу. Але водночас дуже шкода бачити ліквідаторів, які втратили своє здоров’я внаслідок отриманої понаднормової дози радіоактивного випромінювання і нині перебувають в тяжкому фізичному стані. Їх психоемоційний стан відбивається в очах, переповнених внутрішнім мовчазним смутком.

На жаль, багатьох із них уже немає серед живих. Усього по Хорольському району на сьогоднішній день залишилось близько 550 із 1033 осіб, яких було задіяно в 1986 році до участі в локалізації та ліквідації наслідків аварії на четвертому енергоблоці ЧАЕС.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу висловлюю нашим рятівникам слова вдячності за їх особистий  вагомий внесок у ліквідацію наслідків небезпечних подій техногенного характеру навесні 1986 року.

Очільник міської влади відзначив важливість співпраці міської влади та районної громадської організації, які опікуються і не стоять осторонь проблем постраждалих внаслідок радіаційної катастрофи. Сергій Михайлович висловив вдячність голові чорнобильської організації «Дзвони» Олександру Олександровичу за налагодження тісної співпраці. Побажаємо ветеранам Чорнобиля доброго здоров’я та довгих років життя, родинної злагоди та благополуччя. Велика Вам довічна подяка, безмежна шана і доземний уклін, шановні ліквідатори, за мужній вчинок і гідно виконаний громадянський обов’язок.

 

Оголошення
     
Пленарне засідання 69-ої позачергової сесії

16 вересня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 69-ої позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

17 вересня 2019 року о 14:00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net