Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

об’єкти субвенції коштів розвитку лідія євтушенко представник кількості учасників також фундації експерт паусі інфраструктури заходи сфери бюджетам місцевим громади інформаці
Інформаційна зустріч у Засуллі
2017-06-30

29 червня 2017 року в с. Засулля, Лубенського району, відбулася інформаційна зустріч «Участь суспільства у прийнятті рішень в громадах». В семінарі взяли участь представники органів місцевого самоврядування: об’єднані територіальні громади, сільські, селищні та міські ради Полтавщини. Від Хорольської міської ради були представники делегації в кількості 4 осіб. Зі вступним словом до учасників робочої групи звернувся Сергій Бондаренко – голова новоствореної Засульської об’єднаної територіальної громади, яка об’єднала 11 сіл.

Також зі вступною промовою до учасників заходу звернулися представник Фонду міжнародної солідарності Артур Гроссман, експерт з Міністерсатва регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лідія Євтушенко, представник Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, виконавчий директор Асоціації об’єднаних територіальних громад.

         Лідія Євтушенко на семінарі «Підготовка проектів з місцевого розвитку» провела практикум з написання проектної заявки на проект, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури. Також експерт розповіла про особливості надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам, про реалізацію проектів і кращі практики стратегічного розвитку отг.

За результатами моніторингу використання коштів державної інфраструктурної субвенції об’єднаним громадам станом на 22.12.2016 року загальна сума виділених коштів склала 1 млрд. грн для 159 отг, з яких розподілено 994 млн. грн за поданими проектами в загальній кількості – 1383. Пріоритетними напрямками фінансування з держсубвенції є: обєкти дорожньо-транспортної інфраструктури (257 млн. грн), об’єкти та заходи у сфері освіти (253 млн. грн), об’єкти спецтехніки та іншого обладнання (128 млн. грн), об’єкти водопостачання та водовідведення (81 млн. грн), об’єкти сфери культури (68 млн. грн), об’єкти вуличного освітлення (57 млн. грн), об’єкти сфери охорони здоров’я (47 млн. грн), адміністративні будівлі (30 млн. грн), шкільні автобуси (23 млн. грн), об’єкти ЦНАП (21 млн. грн), інші об’єкти та заходи.

Експерти Фундації польсько-украхнської співпраці ПАУСІ Роман Широких та Євгеній Перевезенцев провели семінар "Без мешканців не вдасться: запрошення до діалогу".

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

25 травня 2018 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання сорок п'ятої сесії Хорольської міської ради сьомого скликання за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 травня 2018 року о 14:00 год. відбудеться шосте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради в залі засідань за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net